Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miként tudnék szabadulni a...

Miként tudnék szabadulni a rengeteg negatív gondolatomtól?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évek történései miatt sötéten látom a világot.Az emberi cselekedetek mögött összeesküvés elméleteket látok.Szinte üldözési mániám van.Mit tegyek?
2013. jan. 18. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hát legfőképpen menj orvoshoz, ha nem kezelnek, akkor ez az állapot súlyosbodhat, a környezeted is megsínyli. Ma viszont léteznek olyan hangulatjavítók már, amik kevésbé terhelik meg a szevezetet mint az ilyen jellegű panaszaid, ami nem csak mentálisan de hosszú távon szervi bajokat is okoznak. Pszihiátriai rendelésre menj el, ott megmondják mi a teendő.
2013. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A külvilág szinte semmit nem érzékel ebből.Magányos tevékenység a munkám.Egész nap szinte senki nem szól hozzám.Itthon a környezetem netfüggő.Igazából erről senki sem tud.Nem bántom a környezetemet.
2013. jan. 18. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam, hogyha jobban elmerülsz ebben a "betegségben" akkor a családod aggódni fog, vagy muszáj lesz aktívan segíteni a gyógyulásodban


Annyit csak megérsz magadnak, hogy rászánsz két órát magadra, hogy megmondja a pszihiáter szakorvos az sztk-ban, hogy van e bajod, vagy sem.

2013. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A gondolataiddal teremted meg a valóságod!"

Ezt Buddha mondta.

Ne gondold sajátodnak a gondolataid! Az a fő baj, hogy azonosítod magad a gondolataiddal. Ez nagyon nehéz dolog, de sajnos mindenki ettől a betegségtől szenved.

2013. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Családom,barátaim nincsenek.Az emberektől elfordultam,mert akik fontosak voltak valaha,mind csúnyán kihasználtak és átvertek.Kivétel nélkül mindig ez derült ki.
2013. jan. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!