Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a majom? Félek hogy agydaga...

Mi a majom? Félek hogy agydaganat!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és már vagy 1 hónapja tapasztalom magamon ezeket a tüneteke: Eleinte csak 1-1 szédülés aztán az el is múlt de aztán most eleinte egy kicsit kicsit fájdogált a fejem de ma meg már annyira megfájdult hogy inkább haza jöttem az iskolából! Még nem voltam orvosnál! Nagyon félek hogy agydaganat! Amúgy ez az egész úgy kezdődött hogy az egyik este lementem az edzőterembe és amikor végeztem magas volt a vérnyomásom majd megszédültem és azóta szédelgek néha meg most elkezdett fájni a fejem de csak a jobb oldalon!

2013. jan. 21. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül senki nem tudja neked megmondani, hogy mi bajod. Szóval menj dokihoz.
2013. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvoshoz le és méresd meg a vérnyomásod, valamint mondd el a tüneteidet! Ez nem agydaganat.
2013. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A doki csináltat majd a tüneteid miatt egy vérképet.Nekem sokkal inkább vashiánynak tűnik,mint agydaganatnak.Ne halogasd,járj a végére!
2013. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, valószínűleg csak felszökik időnként a vérnyomásod, a leírt tüneteket az is okozhatja.Ne gondolj egyből a legrosszabbra.De mindenképp menj orvoshoz, csak ő tud biztosat mondani.

Persze az is lehet, hogy agymajmod van :D

2013. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Majmot írtam? :DD
2013. jan. 21. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az időjárás mindenkit megvisel. Ne izguljál, ez nem agydaganat. Amiket írtál, még csak nem is hasonlít arra. Csak azért nem írok ilyen tünetet, mert beképzeled magadnak.
2013. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!