Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondol Isten azokról az...

Mit gondol Isten azokról az emberekről akik magukat bántalmazzák?

Figyelt kérdés
Pl. vágják magukat,vagy öngyilkosak akarnak lenni?NEM RÓLAM VAN SZÓ!Csak érdekel!:)

#Önsanyargatás
2013. jan. 23. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy túl sok szenvedést okozott nekik és itt lenne az ideje kicsit visszavenni.
2013. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom, sír, mert szánalmas hülyéknek tartja őket, akik eltékozolják az isteni adományt.
2013. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel, akkor legközelebb tartsd meg a Vallás témakörnek az ilyen "Hogy hívják Franciaország királyát?" stílusú kérdéseket.
2013. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Isten nem figyel
2013. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem csak szomorú.

én nem vagyok vallásos, sőt, pogány vagyok, és ellenzek minden egyházat, de hiszem, hogy van valami vagy valaki, aki szeret minket és megteremtett minket, aki a szülőnk, vagy ahogy tetszik.


és én istent mindig úgy képzelem el, mint szülőt. és egy szülő szereti a gyermekét, akármit is tett, és mélységes szomorúsággal tölti el, ha gyermeke boldogtalan. szerintem így érezhet valahogy

2013. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szomorú, de annyira mégsem az, hogy bele is avatkozzon a dolgok menetébe..
2013. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem ő semmiben nem avatkozik bele. nekünk szabad akaratunk van, és azt csinálunk amit akarunk
2013. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az akkor nem ugyanaz, mintha nem is lenne?
2013. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

lehet hogy nincs is. nem tudjuk. minden csak eszmefuttatás, ezért egyik elmélet sem lehet hibás.

nem vagyok vallásos, mondtam.

szerintem ő egyszerűen ott van bennünk, ha létezik. és ő a szeretet bennünk, a tenni akarás bennünk és a nyugalom, bizalom, támogatás.


én nem úgy képzelem el, mint egy szakállas pasit aki az égben ül és az a dolga, hogy lesújtson haragjával. egyszerűen egy energia, aminek ha teret engedsz, boldogabb leszel. ha megtagadod, szomorúbb.

2013. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!