Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok! Nektek is volt...

Depressziósok! Nektek is volt már olyan hogy több napig nem volt kedvetek enni?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? És hogy jöttetek ki belőle? Nekem most van ilyen először.
2013. jan. 24. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem volt, fogytam si egy csomót, máskor viszont épp az ellenkezője

ideges is vagyok és mindent az arcomba nyomok

2013. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiniként volt, hogy 3-4 napig nem ettem. Szüleim vettek rá utána az evésre, mikor már kb. járni sem tudtam az éhségtől.
2013. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is volt ilyen de nem voltam depressziós csak rossz dolgok történtek és egy hétig nem ettem vagyis csak minimális kaját de mindennap fájt a hasam az éhségtől aztán történt egy jó dolog és most újra rendesen eszek :) most pl az van ,hogy egész nap eszek kb
2013. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Velem volt h egy teljes évig depressziós voltam. Karcoltam az ereimet, önsajnálós dalokat hallgattam. Aztán egyszercsak rájöttem h ebböl a helyzetböl kikell jönnöm. Elkeztem olvasni egy könyvet.. minden agyban dôl el. Ha úgy döntesz h te nem leszel depressziós akk nem leszel :)
2013. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
negyediknek: 6 éve vagyok deoressziós, elhiheted, krvára nem jókedvemből vagyok az, utálom ezt a hozzáállást hogy "minden agyban dől el", nyilván akarni is kell a változást, de van, amikor az akarat kevés
2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egész nyáron nem volt kedvem enni. Minden nap ettem azért valamit, de nagyon keveset, azt is csak muszájból. 20 kilót fogytam.
2013. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!