Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudok valami homeopátiás...

Tudok valami homeopátiás készítményt javasolni enyhe depresszióra? Ami nem nyom el nagyon.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 13:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szerintem csak két büdös nagy pofonra van szükséged.
2013. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó nem tudom magam rajtad felhúzni. Majd ha valakid ilyen lenne nem vagdalóznál ilyennel. Bírom mikor halvány gőze sincs valakinek a másik életéről és ilyet ír.
2013. febr. 6. 08:16
 23/24 anonim válasza:
100%
Mennyi bunkó ember van itt, ha segíteni nem tudtok hülyeséget nem kell írni bunkózni meg főleg nem. Kedves kérdező, én nem tudok Neked segíteni,de ezt muszály volt leírnom,mert felháborítónak tartom az itt leírtakat. Egyébként kisfiamnak segített a homeopátia, jómagam is most próbálom. Remélem rendbe jön a depressziód.További szép estét!
2013. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm nagyon jól esik amit írtál. Egyébként én se tudok elmenni az ilyen beszólások mellett.. igen rendbe jöttem azóta, köszönöm! mindent jót! :)
2013. márc. 16. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!