Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rosszul érzem magam: izzadok, pedig fázom, nem tudok leállni, pihenni, mindig a jövő jár az agyamban, ami elég kilátástalannak tűnik, nem tudok enni, remegek. Néha erős szívdobogás jön rám. Krónikus stresszről is hasonlókat olvastam, de most nem tudom, hogy mihez kezdjek.
2013. febr. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ez depresszió, stressz!
2013. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond az egésszel, hogy nem állandó a dolog, csak előjön, ha már nagyon a mélyponton vagyok. Most például semmi gond. Szerintem ahogy vége a télnek, nem lesz semmi baj. Ma is süt a nap és nem a hülyeségeken jár az agyam. Az orbáncfű tea is segíteni szokott... Ilyenkor is orvoshoz kell menni? Mármint, ha ezek a rosszullétek csak néha jelentkeznek? Nem elég otthon enyhíteni a tüneteket?
2013. febr. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!