Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar valakinek panikrohama...

Volt mar valakinek panikrohama olyan tunetekkel hogy szedules, ajulaserzes, hanyinger, szivdobogas, hideg kezek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 17:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Hát nem tudom te hogy vagy vele de nekem a szívem mindig dobog...
2013. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hoppá, neked a szíved mindig szaporán dobog? Orvos nézte már? Szerintem a folyamatos szapora szív dobogás kóros.

Netán folyamatosan pánik beteg vagy?

2013. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Az a gond ezzel, hogy így kezded, hogy nehezen tudod elhinni, hogy ez tud segíteni. De ez mindegy is... Tehát: én már 4 alkalommal voltam, (általában 10-15 alkalom kell a teljes gyógyuláshoz, ott olvastam a sikertörténeteket) leültök beszélgetni, elmondod miben nyilvánul meg neked ez a pánikbetegség (pl.: fejfájás, zsibbadás, halálfélelem), természetesen ez mindenkinél más de általában sok tünet megegyezik. Pl. nekem olyan volt hogy este nem mertem elaludni mert úgy éreztem, hogy nem fogok reggel felkelni: két kezelés után eszembe sem jutott ilyen!! este alig várom hogy aludhassak nem gyomorideggel fekszem már le. És akkor rákopogtatunk erre, amit a hölgy mond mondatot azt te ismételed és ugy kopogtatod (pl mélységesen szeretem és teljesen elfogadom magam). Ezt úgy képzeld el hogy a fejedtől a talpadig áramol az energia a testedben, és ha valami rossz történik veled vagy valamilyen negatív hatás ér "csomó" keletkezik a testedben és ettől nem tud áramolni az energia, ezzel a kopogtatással feloldod ezeket, csak ehhez idő kell. Otthon is kell végezni naponta 5-10-15 percet * 3. Én nagyon érzem a pozitív hatást, és tudom hogy nekem sikerülni fog, pedig én is ettől szenvedek több mint egy éve. Tudod ez a "betegség" (én nem vagyok az:)) pszichikai jellegegű, ahogy tudod a tüneteket produkálni úgy el is tudod múlasztani őket, mert az agyad annyira okos, hogy ha van vele valamilyen gond az a szervezeted más részére küldi az impulzusokat hogy siess, meggyógyítani őt, és ezért "játszik" veled. Tiszta szívemből merem ajánlani! Ha bármi más kérdésed van, vagy nem volt valami érhető, nyugodtan kérdezz!! Szívesen segítek ha tudok!
2013. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
en mar kopogtattam,de semmi hatas!mikor jon az agybaj,kopogtathatsz annak,legyoz mint az allat
2013. febr. 24. 21:25
 15/17 anonim ***** válasza:

"általában 10-15 alkalom kell a teljes gyógyuláshoz, ott olvastam a sikertörténeteket"


Na, ez az ami gyanús nekem, amikor meg akarnak etetni. Az ismeretlenek sikertörténetei. Szal ki van ez találva. És ezért a 10-15 alkalomért legomboltak rólad 85000-127500 ft-ot. Gondolom számlát is adtak az elvégzett munkáért.

2013. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
jó hát ti így gondoljátok én úgy. És igen kapok számlát róla! Nem értem miért kérdeztek valamit, ha nem olyan választ kaptok amit éppen hallani szeretnétek, akkor egyből jön hogy etetnek meg ilyenek. Én ebben hiszek, nekem hat. Azért írtam le, mert gondoltam hátha tudok segíteni valakinek. Nyugodtan szedjétek a xanax-ot biztosan meg fog gyógyítani!! Annyira negatívak vagytok! Sok sikert azért...!
2013. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Xanaxot? Neee. Ahhoz hozzá szoksz pár nap alatt és különben is csak altatónak jó. Spitomin! Ahhoz nem lehet hozzá szokni és segít. Kell legalább két három hét mira kialakul a hatás. utána folyamatosan kell szedni. Nem álmosít, nem okoz függőséget. Meg kell kérdezni az orvost.
2013. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!