Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak furcsa, szokatlan...

Vannak furcsa, szokatlan fóbiáitok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyenek, és hogyan reagáltok, mikor a fóbiátok tárgyával szembesültök?
2013. febr. 10. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, en kifejezetten rosszul leszek, ha vizes lesz az arcom. Halálfélelem lesz, szedulok, szabályos pánik rohamom lesz tőle. Eddig azt hittem nem vagyok normalis, aztán kiderült, hogy a kedvesem sem nagyon bírja elviselni, ha vizes az arca.
2013. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

emetofóbiás = hányás fóbiás vagyok.

röviden: inkább eltöröm a lábam,minthogy hányjak...

2013. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félek a lepkétől. Sokan kinevetnek érte, hogy nem bánt, de számomra ijesztőek.
2013. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is!! Szó szerint halál félelmem van, ha meglátok egyet. Kikapcsol az agyam teljesen, csak arra tudok gondolni, hogy el kell menekülnöm. Persze mindenki kinevet érte, azokat meg senki nem neveti ki, akik a pókoktól, a kígyóktól vagy a rágcsálóktól félnek.. Szerintem meg bennük nincs semmi ijesztő, mégse nevetek ki senkit, aki fél tőlük.

Még a kis lyukaktól és egyenletlen felszínektől (pl kis dudorok és pontok..) is rosszul vagyok. Ráz tőlük a hideg, hányingerem lesz és sírnom kell. Mindenki azt hiszi zakkant vagyok.. :(

2013. febr. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!