Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már nektek olyan érzésete...

Volt már nektek olyan érzésetek pánikbetegség során, hogy az agyadat éreztétek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok pánikbeteg. Gyógyszermentesen igyekszek gyógyulni. Kb. 2 hetente jön elő a pánik, ami egy napig is kitart. Rosszullétekkel jelentkezik (mellkasi fájdalom, émelygés, hányinger, megörüléstől való félelem), amit relaxáció gyakorlásával próbálok kordában tartani, ill. megszüntetni.

Mostanában pedig többször érzek fáradságot, tompa agyat. Időnként mintha hideg futna át, de nem a hátamon, hanem az agyamon. Ez a gyógyulásra hajlam jele, vagy épp ellenkezőleg. Vagy másnál ilyen nem volt, sose?



2013. márc. 3. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális,hogy ezt érzed, vagyis hát nyilván nem az, csak a betegségedhez képest. Én is pánikbeteg vagyok,mondjuk én gyógyszert is szedek, de van hogy olyan érzésem van mintha mindjárt agyvérzést kapnék, meg mintha leállna a szívem.:( Nagyon rossz, remélem kigyógyulok belőle...:(

Neked is jobbulást kívánok!!!

2013. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!