Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg én vagyok ennyire...

Tényleg én vagyok ennyire negativ?

Figyelt kérdés

Vagy üldözési mániám van? Olyan helyzetekre értem, hogy hamar felidegesitem magam..és ha stressz ér, támadok, illetve úgy érzem rögtön a személyem ellen szól az adott dolog..nem nyugodtan kezelem a kapcsolatokat...vagyis támadok...és tragikusan fogok fel mindent, rossz a közérzetem állandóan, nem tudom becsülni önmagam..semmire nem vagyok jó..nincs tehetségem úgy érzem...nem jó a kommunikációm.

agyis ha esetleg csúnyán néz valaki rám...azon már megsértődök, közben meg lehet hogy nincs is elem problémája, csak én képzelem mindig azt hogy nem szeretnek.

L


2013. márc. 9. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt itt mi nem nagyon tudjuk megállapítani.

Talán azon gondolkozz - mert összefüggésben van a kérdéseiddel - te becsülsz másokat (és kiket)?, másoknál érzed, hogy miben tehetségesek és örülsz neki? ha rossz a kommunikáció csak rajtad múlik, vagy akikkel kommunikálsz? te szeretsz másokat, (kiket?), azokról gondolod, hogy nem szeretnek vagy azokat te sem szereted?

Lehet, hogy jobban kellene figyelni másokra, és nem annyira csak magadra reflektálni. Ezek jutottak eszembe, át kellene gondolni, talán a kérdéseidre a válasz is érkezne belőle.

2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg.


Elég komoly panaszaid vannak ahhoz, hogy rég pszichiáternél kellene lenned - nem is értem, hogy ilyen gondokkal miért itt panaszkodsz.

2013. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!