Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodok mindig hasonlót?...

Miért álmodok mindig hasonlót? (És persze rosszat! ) Miért nem hagy nyugodni valami amikor minden tökéletes?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk a vőlegényemmel, ezalatt volt párszor, hogy magam alatt voltam, és olyankor mindig féltem, hogy elhagy, mert nem vagyok neki elég jó. De leküzdöttem mindent ezzel kapcsolatban, és mostanában boldogabb vagyok, mint valaha, mégis minden éjjel rémálmom van, vagy csak simán rossz álmom. Üldöznek, figyelnek, meg akarnak ölni, néha a vőlegényem szülei, néha csak ő mondja h nem kellek neki, elhagy, megcsal, vagy apukám ellene hangol álmomban. Apukámmal kapcsolatban néha bűntudatom van, hogy nem foglalkozom vele annyit, amennyit megérdemelne. Lehet, hogy ez az oka? Mi a fenét csináljak? A vőlegényem azt hiszi, ő az oka az álmaimnak, de akkor nem értem, miért most. Köszi

2013. márc. 12. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha üldöznek, figyelnek álmodban az azt jelenti hogy menekülsz valami probléma elől.

Sajnos nem tudok sokat az álmokról. Szerintem ez a te saját belső vívódásod. Nem érzed esetleg hogy túl korán lekötöd magad? Vagy hogy feleségként túl sokat várnak tőled?

Nincsenek rossz érzéseid azzal kapcsolatban, hogy a vőlegényed szülei mit gondolnak rólad?

Az hogy apukád ellene hangol, talán jelentheti hogy kicsit úgy érzed, a szüleidtől nem kellene még ennyire elszakadnod, félsz a reakciójuktól. Nagy változás egy házasság az életben.

2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!