Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos szeretnék lenni,...

Öngyilkos szeretnék lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és már rengetegszer volt/van olyan érzésem, hogy most megyek, és kiugrok a vonat elé, vagy leugrok a tetőről. Nincs különösebb gond az anyagiakkal, szerető családom van, van egy barátom, akit rettentően szeretek, csupa jó dolog vesz körül, kivéve az iskola. Naponta kér órát tanulok, rettentően rossz a hosszútávú memóriám, próbáltam már fejlesztgetni így-úgy, de semmit nem segített, és erre még az is rákontrázik, hogy van egy köcsög tanárom, mindig engem szívat, mikor kihív a táblához próbálom neki összekapargatni a dolgokat, a tanagyag felét el mondom, de egyest ad rá, mert szerinte vagy ötös vagy egyes. Ez annyira le tud törni, hogy szinte sírhatnékom van, semmi önbizalmam, és sokszor érzem úgy, hogy mindenki magamra hagy... Mit tudnék tenni? Kérlek csak pszichológust ne mondjatok, mert oda biztos hogy nem megyek :(
2013. márc. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt kár ilyen szinten kétségbeesni. Azért, mert van egy szemét tanárod, aki szívat, túlzás ilyenben gondolkodni. Főleg úgy, hogy van egy normális családod és barátod. Attól még, hogy abból a tantárgyból nagyon rosszul állsz lehetsz sikeres és boldog az életben. Gondolj arra, hogy mennyi mindent kezdhetsz, aminek köze sincs ahhoz a tantárgyhoz :)
2013. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért nem próbálsz meg átiratkozni egy másik iskolába? vagy pont 8-os vagy és kár lenne?

Ne gondolkodj ilyeneken ezért barátnőmet is leállítottam és végül másik iskola lett a vége és azóta kivirult

2013. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ki fogsz nőni belőle, ez tinikori depresszió.

Az ostoba tanároddal ne törődj, nekem is van egy csomó akiket legszívesebben kivágnék az ablakon, igazságtalanok, és bunkó parasztok.

Gondolj arra, hogy van aki sokkal rosszabb helyzetben van, mint te! Nekem pl. a szüleim is elváltak, állandó gyűlölködés van itthon, csúfoltak a régi sulimban, és itt sem vagyok a társaság középpontja, mert ezek miatt nem tudok megnyílni mások felé.

Most komolyan: mindenki szeret. Egy k*cs*g tanár miatt megérné?

2013. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kezdhetnék bármit az életemmel ami nem foglalkozik ezzel a tantárggyal, de félek, hogyha megbuktat akkor a pórvizsgán sem megyek át, és akkor oda minden :(
2013. márc. 12. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem a tanártodból ki kell taposni a sz@rt is!

fáradj be az igazgatóiba (ha oktatási központ rendszerben van, akkor a főigazgatóval egyeztess időpontot. pl. tessi, vagy énekre, hogy legyen több időd beszélni) és hívasd me a tanárodat! a szülők közül egy legyen ott, szerintem az apukád :D meglátod, hogy a tanár pitizni fog neked az év végére. én is így jártam, és megjívult a végére.

2013. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ezt kéne tenni... Mikor anya a matektanáromnál volt bent másnap csak úgy hirtelen lett egy egyes a naplóba, és a tanár azóta sem mutatta meg azt a híres egyes dolgozatomat....
2013. márc. 12. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy köcsög tanárom még alsóban. Ő verte a gyerekeket, folyamatosan szar jegyeket osztogatott mindenkinek, kivéve a kedvencének. Igaz őt többen feljelentették, de a főigazgató úgy határozott, hogy nem alkalmas tanítani, úgyhogy könyvtárost csináltak belőle. Szerintem az anyukádnak vagy apukádnak nem a tanárral, hanem az igazgatóval kéne beszélnie.
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!