Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek miatt lehet szorongásom?...

Ezek miatt lehet szorongásom? Ezek annak a tünetei?

Figyelt kérdés

Most költöztünk el egy kisvárosból (Tiszaújvárosból) Miskolcra.

Nagyon szar itt a környezetem, nem tudok sportolni, nincs barátom, kerülöm az embereket. Még régen nem voltak ezeket, a költözés után jöttek ezek, Tiszaújvárosban még nagy közösségi ember is voltam!


Tünetek: Ma is pl. a plázában melegem volt, úgy éreztem mintha engem bámulnának, és alig tudtam járni ( úgy éreztem, mintha úgy járnék mint egy fóka 5 műlábbal) le voltam gyengülve bicepsznél, combnál, tehát mintha megvertek volna, vagy sokat úsztam volna, ki tudja, és folyton pislognom kellett, szinte könnyben volt a szemem, és mint amikor elsírod magad azt a görcsöt éreztem a torkomban, és mások szerint el is voltam sápadva, pedig nem vagyok az a beteges típus, aki belehal szinte egy szúnyogcsípésbe.És amint erre gondolok, szinte már sírnom is kell valamiért.



2013. márc. 16. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak honvágyad van. Igazi betegségtünetet nem is soroltál fel. Szerintem láss neki, és építsd fel az új helyen a saját helyedet.
2013. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rád tört egy kis pánik és szorongás az uj környezet és változás miatt.Próbálj ismerkedni és idővel elmúlnak a rossz érzéseid.
2013. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a válaszokat :D
2013. márc. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!