Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utal valamilyen betegségre a...

Utal valamilyen betegségre a viselkedésem?

Figyelt kérdés
Ha valaminek orulok akkor nagyon boldog vagyok, ha pedig vmi bant akkor nagyon szomoru leszek. De ilyen szelsoseges modon. Pl eltortem a kedvenc koromlakkom amit a baratomtol kaptam es elsirtam magam, majd amikor beallitott egy ugyanolyannal annyira orultem h elsirtam magam... Par eve mar voltam depresszios es hajlamos vagyok a stressztol, szomorusagtol megbetegedni (rosszullet majd hanyas...). Nagyon belelovallom magam a dolgokba. 21l

2013. márc. 16. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha utal, és pont arra, amit sugallsz, hogy utaljon, ami a kulcsszó is, akkor mit teszel ellene? Semmit? Na látod!
2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb túlérzékenységre utal, nemcsak te sírsz nagy örömödben és bánatodban, pont ezért nem leszel beteg, mert nem fojtod magadba.
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azert az a kulcsszo mer az jutott eszembe, meghat ez az egy mentalis betegsegem volt. De nemhiszem h most az lennek, csak mar tenyleg elgondolkodtato h miert reagalom tul a dolgokat...
2013. márc. 16. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bármire utal is, tennél magadért? Megkérdeznéd azt is a gyakorikérdéseken, mit tegyél?
2013. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha néha nagyon boldog vagy hozzá, akkor bipolár. Azaz mániákus depresszió. De persze csak ha nagyon nagy a hullámzás.
2013. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el

[link]

rám is igaz, mondjuk azért egy körömlakktól nem vagyok se a padlón, se a plafonon...

2013. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen. :)
2013. márc. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!