Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lopási kényszerem van egyfolyt...

Lopási kényszerem van egyfolytában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok leállni. Nem vagyok csóró. Futja mindenre. Egy fiatal párnál takarítok(az egyetem alatt jó bevétel jól fizet). Jómódúak és baromi szetszórtak. A csajnak annyi ruhàja van mint 20 másik embernek és az egész dobozokba van behányva. Van olyab amit egy eve nem vett fel. Nem tudom mi van velem egyszerüen nem tudok leállni. Elloptam már egy péztártcát(üresem állt a fiokban egy éve) egy házipapucsot, egy pár cipőt, egy sálat, és egy szájfényt. Nem tudok leállni. Boltban nincs rá kènyszerem de ha valakinél vagyok es latok egy arckrémet megőrulok ha nem próbálom ki : S

#abbahagyás #lopást
2013. márc. 19. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

"Lopási kényszerem van egyfolytában. Mit tegyek?"


akkor lopikázzál ezerrel

szép napot !

2013. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
politikus vagy?
2013. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust/pszichiátert... kleptománis vagy. Igyekezz ezt minél előbb megfékezni... csak azt hiszed, hogy nem veszik észre... még... de előbb vagy utóbb el fogsz követni egy hibát (pl. a lopott ruhát veszed fel) vagy nekik is fel fog tűnni: te leszel az első, akit meggyanusítanak. Mi jártunk már így, saját tapasztalatom van. Egy fiatal asszonykát fogadtunk fel bejárónőnek (ismertem előtte, pár utcával arrébb lakott). Ez nekünk is jól jött, illetve neki is kellett a munka... de ő is lopott... Azt hitte, nem fogjuk észrevenni, ha a szekrény aljára pakolt ruhákból vagy ékszerekből/krémekből elvisz néha-néha egyet... de azok nem azért voltak ott, mert nem használtuk őket. Egy idő után gyanakodtunk... de nem szóltunk... akkor vált biztossá a lopás, mikor a személy elfelejtette h a lopott árút nem kéne viselni és az én ruhámban jött dolgozni, kiegészítve egy jellegzetes ékszerrel, amit én kaptam néhány éve... És még csak nem is a fiók mélyén hevert... Hidd el, ne játsz a tűzzel, mert csúnyán megégetheted magad... Mi nem vertük nagy dobra, nem terjesztettük h lopott, csak elbocsájtottuk... de sosem tudhatod, hogy a te munkaadóid hogyan viszonyulnának hozzád...
2013. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez. Az elvitt dolgokat meg vidd vissza, és rakd vissza!
2013. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megtartani ezt a jó munkát, akkor az eltulajdonított dolgokat csempészd vissza! Te csak azt hiszed, hogy nem veszik észre! Már lehet figyelnek, csak biztosat szeretnének tudni. Ez egy betegség, kezeltesd magad! Nekünk is volt egy ilyen alkalmazottunk, szinte első pillanattól gyanús volt. Kamerákkal figyeltük és elküldtük. Olyan munkát válassz, ahol nincs ilyen kisértés.
2013. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!