Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is normális ez a...

Szerintetek is normális ez a mértékű hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok lány. Jó pillanatjaimban sokat nevetek de fél óra alatt megváltozok teljesen, mindnekire mérges vagyok, senkihez nem szólok hozzá. Középsuliba járok, egyre kevesebb ez végett a barátom is. Othon senki nem sejt semmit, folyton szobámban ülök és sírok. Anyám nem jön be szobámba szóval nem látja, hogy magamalatt vagyok, apám este jár haza. Tudom, hogy kéne valamit kezdenem magammal de egyszerűen nem tudom mit, teljesen reménytelennek tünik bármilyen próbálkozás. Mit tegyek, hogy ne legyek ideges minden apró dologtól?
2013. márc. 23. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
17 évesen bármi lehet normális is, meg nem is. Tudom, nagyon elcsépeltnek hangzik, de kezdjél el valamit komolyabba. Sport, tanulás, mozdulj ki otthonról. Ez az idő is épp alkalmas ilyen hangulatváltozásokra. Hideg van, a nap sem süt. Reméljük, hamarosan jön a tavasz. De addig se keseregj.
2013. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld levezetni a feszültségedet valamivel, lehet, hogy azért vagy mérges és ingerült. Szobádba is foglald el magad, ne pedig azzal foglalkozz, hogy neked milyen rossz. Több millió ember van, akinek rosszabb. És a szomorkodás, az idegesség nem old meg semmit... :) Kitartás!
2013. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!