Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni, ha már...

Mit tudok tenni, ha már annyira félek az apamtol, hogy halálfélelmem van tőle?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt úgy orditozott velem, hogy elhagytam.
2013. márc. 25. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy? Van lehetőséged elmenni tőle, akkorr tedd meg.
2013. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért ordibál veled?
2013. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
javítás : lefagytam
2013. márc. 25. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
rossz fát tettél a tűzre?
2013. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megvedtem magam egy konfliktus ellen és erre kaptam apamtol hogy mit kell csinálnom a cirkuszt. Hagyjam magam legközelebb ?
2013. márc. 25. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Ha bátrabb vagy, akkor nézz vele ugyanúgy szembe és állj ki magadért - de csak addig míg el nem durvulnak a dolgok. Vigyázz magadra!
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy az emberrel durvábbak, mint kéne. A leghelyesebb ilyenkor, ha a saját érzéseidet tárod fel, de csak és csakis azután, hogy közlöd: ha majd édesapád megnyugodott, akkor szívesen megbeszéled vele azt, amiről szó van.


Tehát:

1. Úgy látom, most nagyon ideges vagy. Ha megnyugodtál, akkor térjünk erre vissza.

2. Szeretném, ha most végighallgatnál. Nagyon fájt, ahogy bántál velem, még akkor is, ha neked volt igazad. És most beszéljük meg.

2013. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!