Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem? :/

Mi lehet a baj velem? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem sok reményt fűzök hozzá hogy itt bárkit is érdekelne az én problémám de megpróbálom. Egy 23 éves srác vagyok aki nem találja a helyét a világban. Úgy érzem hogy se a családomat se a "barátaimat" nem érdekli mi van velem. Nem támogatnak a döntéseimben és nem áll mellettem senki. Annak ellenére hogy én mindig kiálltam mindenki mellett és ott segítettem ahol tudtam. Az első a családom és a barátaim voltak.... csak utána jöttem én ... és ebből még se kapok vissza semmit. Még annyit se hogy te hülye mi van veled? Mi a baj... Belül teljesen szét vagyok esve nem tudom mit akarok az életbe... Kimászok a gödörből és visszaesek.... így telnek a napok... Van még sok dolog a háttérbe amit nem vagyok képes elmondani... Nem érzem azt hogy a családom vagy a barátaim megértenék.. Mit tegyek? :(
2013. márc. 30. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekelt,tehét elolvastam :)

szóval szerintem ne foglalkozz senkivel.csak a saját céljaid felé tekints!

Én is így voltam,aztán lett egy párom és már is van célja az életemnek.

A legfontosabb h ne keseredj el.én is sokszor voltam úgy h feladom,aztán jött egy kis remény szikra,hogy lehet más az tovább lendített.

Én kívánom h sikerüljön :)

21L

2013. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*tehát
2013. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te,sokan vagyunk igy.En is mindenkit tamogattam,de enram senki nem nezett,ha nehez helyzetben voltam,meg segiteni sem akartak.Most rövidebbre vettem,nem engedem hogy kihasznaljanak,en is mondok nemet,majd ha egy part talalok,az egesz figyelmem az öve lessz.
2013. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj hogy egyedül nem vagyok képes továbblépni és nem akarok bántani senkit de tudom mi a jó de még sincs erőm hozzá. Szívesen adok tanácsot én is bárkinek de az más ha magamon kell segítenem. De köszönöm nektek komolyan :)
2013. márc. 30. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdekel-e ez a dolog téged de azért leírom, mert hátha egy kis erőt ad neked.

Én 15 éves lány vagyok, nekem elváltak a szüleim. Apát nagyon ritkán látom, és telefonon ha beszélünk 5 percet... van nap mikor fel sem hív. Nagyon fáj(t) hogy még 4-5 éve együtt voltunk, és azt ígérte nekem amikor elment, hogy "ugyan úgy lesz minden, mint volt". Hát csalódtam. Össze török mostanság, főleg a legrosszabb kamaszkorban, mikor szükségem lenne a támogatásra. Hálistennek nekem anya a mindenem. A barátaimban is csalódtam, le se szärtak egész nyáron. Engem megműtöttek mert beteg voltam és akkor még fel sem hívtak hogy hahó te idióta élsz még? Sőt... unokatestvéreim sem jöttek be hozzám. Felkerültem felsőbb iskolába. Itt rájöttem, hogy nem velük kell foglalkoznom, mert 10 éves múlva nem lesznek velem a barátaim. Azóta tanulok, és nem hagyom hogy megtörjenek. Mindenki a saját maga életét irányítsa, ne hagyd hogy a nemfoglalkozó barátaid irányítsanak. Átérzem amit írsz. Én is állandóan bele esek a gödörbe, majd felmászok, és minden kezdődik újra. De ha egyszer majd " nagyember" lesz belőlem, majd kinevetem azokat akik most széttörték a szívem, és ha bajba lesznek majd kétszeris meggondolom megérdemlik-e a segítségem.


Szóval, ezzel annyit akartam mondani, hogy ne hagyd hogy a földbe tiporjanak. Tanulj, vagy járj el dolgozni, alapíts családot, és szärj a fejükre! Törekedj arra hogy sose légy olyan mint ők.

2013. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnálom ami veled történt és hogy így alakult őszintén... Tudom nem lehetett könnyű és azt is tudom nem én vagyok az egyetlen aki rosszul érzi magát. De írtad hogy ne legyek olyan mint ők. Ez az hogy pont nem vagyok olyan mert ha ők bajban vannak segítek és önzetlenül bármibe. De ők nem. És ennek ellenére se tudok nemet mondani... Emberek vagyunk szükségünk lenne egymásra szerintem... De lehet én fogom fel rosszul... :/ Ha csak mindenki annyit adna amennyit elvár hogy kapjon nem itt tartanának a hozzám hasonlók. Tudom nem vagyok egyedül ezzel a problémával... Mesélhetnék a 23 év alatt történtekről.... De nem tudom mit kezdjek magammal felemészt ez az egész és semmi kedvem se erőm bármit is kezdeni...
2013. márc. 30. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:

5* vagyok

Figyi nem is azt mondom, hogy ne segíts nekik. Csak meg kéne mondanod, hogy "ha bajvan, én segítsek, én mg maradjak a szarba?"

Én meguntam olyanoknak segíteni akik kihasználnak. Nem leszek többet senki rongybabája. Szerintem te se hagyd. Ott kezd el az életed javítani, hogy tanulj meg nemet mondani.

2013. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam csak még én éreztem szarul magam :S
2013. márc. 30. 16:45
 9/9 anonim válasza:

jaj, velem is ezek vannak...nekünk most tavaszi szünet van és akikkel jóban vagyok suliban, senki nem foglalkozik velem...senki...szomorú.

én 22 srác vagyok. Úgy érzem, ha meghalnék, a szűk családi körön kívül senkit sem mozgatna meg. Amúgy nekem már pont ezért, amit írtál, nincsenek is igazi barátaim. Nem hallottak meg, nem figyeltek rám, kigúnyoltak.

Ráadásul, 4 hónapja véget ért az 1,5 éves kapcsolatom is. Szerinted mit jelenthet ez nekem? Világvége. Szó szerint...Nem hiszem, hogy lesz más. Egyszer biztos, de a közeljövőben sajnos nem...Nem vagyok boldog . És én úgy érzem, ebből már nem fogok kimászni többé.

Én is ezt érzem amit te, az embereket egyszerűen nem érdekli semmi és senki...

2013. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!