Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichológushoz szeretnék...

Ha pszichológushoz szeretnék menni, akkor először menjek el a körzeti orvoshoz vagy hova menjek?

Figyelt kérdés

Szülőnek muszáj,hogy velem jöjjön?nem szeretnék vele menni ..:S

akit érdekel a történet : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


2013. ápr. 2. 22:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sajnos nem Magyarországon vagyok így nem tudom felhívni a telefonszámot..ám remélem itt sem kell fizteni :)
2013. ápr. 2. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a körzeti orvoshoz. Ha ő közvetlenül nem is tud rajtad segíteni, legalább megmondja, hova tuódsz fordulni. Mindenesetre én már azt is nagyra tartom, hogy segítséget kérsz itt tőlünk. Hidd el, ez sem semmi! Legyen szerencséd, és ne hagyd magad. Addig menj, amíg érdemi választ nem kapsz.
2013. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Majdnem bentfogtak kórházba miatattok -.-" és nektek köszönhetően sokkal szarabbul vagyok,mint eddig... grat
2013. ápr. 4. 19:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj, mi történt???? (Egyébként külföldön hol vagy? Mindenütt máshogy mennek a dolgok....)
2013. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!