Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy ettől vannak...

Lehetséges, hogy ettől vannak a szociális problémáim?

Figyelt kérdés

Nos arról van szó, hogy nagyon zárkózott vagyok nem merek barátkozni pedig nagyon szeretnék, visszahúzódó vagyok, félek az emberektől. De óvodában sok barátnőm volt nagyon jól éreztem magam akkoriban mindig volt kivel játszanom. Álatlános iskola elején is ment még a barátkozás aztán negyedik osztályba olyan szinten kikészített egyik osztálytársam azaz kiközösített és elég durva dolgokat tett amik valószínű megmaradtak bennem és észre vettemm, hogy azóta nem tudok barátkozni, nagyon nehezen megy. Lehetséges, hogy ez a dolog váltotta ki belőlem?

16/l


2013. ápr. 5. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Hát ennyire szívedre akkor valószínű, keres fel egy pszichológust ő többet tud majd neked segíteni.
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!