Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Mitől lehet:...

Miért van ez? Mitől lehet: fáradtság, depresszió, hülyeség vagy micsoda? Számomra bosszantó és az ismerőseimet kicsit megilyeszti.

Figyelt kérdés
Már kb fél éve hogy néha rám tör a sírás csak mert eszembe jutnak dolgok mint pl: elvesztem a szüleim még a közelben sincs mert 40 év körül vannak vagy hogy elveszítek bárkit is, a barátom elhagy, nem vagyok megelégedve a külsőmmel, nem fogok semmit elérni az életben és ezektől megilyedek és akár 1½ órát is zokog miatta de van mikor az okát sem tudom miért sírok. De nem tudom miért tippeket szeretnék de kérlek értelmesen.!

2013. ápr. 14. 23:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves lány vagyok
2013. ápr. 14. 23:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk 1 dolgot.

A depressziónak nincs racionális oka. Tehát, elvesztetted a szüleid, HÁT még szép hogy sírsz, és boldogtalan vagy miatta! Ez normális, hát a baszna be ha nem sírnál.

Akkor depressziós valaki, ha egyébként rendben van az élete, még is maga alatt van, stb... A depressziónak -elméletben- agyban lévő szerotonin hiány a felelőse. Tehát tök mind1 mi történik, ő szarul fogja magát érezni. Ha veled rossz dolgok történnek, hát még szép, hogy nem örülsz!


Szar darabnak érzed magad? Olyannak aki semmire sem képes? Nem a körülményekről beszélek, hanem te magad ott mélyen legbelül, egy szar semmire való embernek érzed magad? Akit ha megértenének sem lehetne szeretethető? Olyannak aki mindent csak elbaszni tud, hiába xy lehetőség? Olyannak aki ha most megnyerné a lottó ötöst, besétálna a szőke herceg a szüleiddel a karjában, akkor sem örülne? Ha a válaszok igen, akkor depis vagy. Ha nem, akkor majd kihevered.

2013. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet félreérthető volt ahogy leírtam a szüleim élnek és virulnak 'hál istennek' csak ha arra gondolok hogy elveszíthetem őket. Egyébként legtöbbször akkor jelentkezik nálam az állandó sírás mikor egyedül vagyok és elgondolkodom ezeken de van hogy társaságban is eszembe jut az hogy nincs itt helyem, hogy felesleges vagyok, nem számít hogy élek-e vagy nem...
2013. ápr. 15. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nem depressziós vagy csak túl érzékeny.
2013. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet ellen tenni valamit? :/
2013. ápr. 16. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom.
2013. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is ilyen voltam.Nekem nagyon sokat segített,hogy mindent elmondtam a szüleimnek és a barátnőimnek,akik támogattak,megnyugtattak és mellettem álltak,ha baj volt.
2013. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én hiába elmondtam a szüleimnek mint írtam is megijedtek és rögtön pszichológushoz akartak vinni, a barátnőim hiába nyugtatgatnak akkor is úgy érzem csak kolonc vagyok a nyakukon :/
2013. aug. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!