Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! önbizalomhiány....

Segítség! önbizalomhiány. ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves és nagyon NAGYON önbizalom hiányos. Minden téren. Azt hiszi magáról,hogy ronda buta és kövér(pedig az ellentéte!) a sportban teljesen ügyetlennek és tehetségtelennek hiszi magát pedig nagyon jó! Senkinek nem hisz és már nem tudom hogyan tudnék segíteni de egy idő után már félek,h kicsinálja magát:// valami tipp? előre is köszi!

2013. ápr. 17. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat azt ajanlom, hogy beszelgess vele. Mennyi koztetek a korkulombseg es milyen viszonyban vagy vele? Ha esetleg baratnoje\ baratja vagy akkor legy sokat vele, hulyuljetek, sokat kacagjatok, mert igy ha egy kis idore is, de talan elfelejti akkor azokat amiket gondol magarol. Ereztesd vele, hogy egy fontos szemely! Hany eves es lany vagy fiu?

15\L

2013. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengetegen éreztetik vele(barátnők,család,edzője) de csak magának hisz:/ az pedig nagyon negatív.én is rengeteget beszéltem vele akkor pár napig esetleg egy hétig jól van és aztán megint rosszul:/ amúgy 15éves lányok vagyunk és a legjobb barátnője vagyok.Csak nehéz vele beszélni mert mindenki előtt nagyon jól színészkedi h jól van és erős:/
2013. ápr. 18. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!