Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon miért van minden hétfőn?

Ez vajon miért van minden hétfőn?

Figyelt kérdés

Minden hétfőn valami furcsa és nagyon rossz dolog történik velem,pl.ezen a héten mikor fel akartam ülni a buszra egyszerűen ahogy léptem fel leestem és akárhogy is próbáltam felállni nem tudtam, az ajtó csukódott be és ha valaki nem segített volna leszállni róla becsíphetett volna az ajtó,és minden hétfőn ilyenek történnek...

De észrevettem,hogy a többi napokban mindig mikor felültem,ugyanabban az időpontban ugyan az a zene ment a buszon (és egész nap azt hallom amikor leszállok is róla habár nem megy sehol sem zene),csak hétfőn nem,nagyon fura...

Ez vajon miért van ? Vagy csak képzelődök ?



#zene #Nap #hétfő #képzelődés #ugyan abban az időpontban #félés.
2013. ápr. 20. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsenek úgy beosztva a buszsofőrök, hogy hétfőn mindig ugyanaz a sofőr van, aki agresszív, rázárja az ajtót az utasra, a többi napon meg másik, aki rá van kattanva egy CD-re?:)
2013. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,a buszon a rádió megy minden nap és az már túl fura,hogy minden reggel ugyan azt a zenét ugyan abban az időpontban tennék a rádióban csak hétfőn nem.
2013. ápr. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!