Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségem volt egy...

Pánikbetegségem volt egy ideig, de már elmult nem tudom hogy hogyan alakult ki és azt mondták nekem hogy kerüljem a koffeines italokat. Szóval ihatok kávét meg ilyen koffeines italokat most hogy már elmult a betegségem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ihatsz.


A valódi pánikbetegség egyébként nem múlik el magától. Vagy nem az volt, vagy tünetet váltott a problémád.

2013. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi volt hogy erős szívverést éreztem és remegett a kezem más nem volt és már majdnem két hónapja semmilyen panaszom sincs.
2013. ápr. 23. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedtem frontint is de csak kevés alkalommal mikor panszom volt azóta nem szedem és nincs is semmi bajom.
2013. ápr. 23. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem pánik betegséged volt. Nekem az volt, és 10 évembe telt mire gyógyszerek nélkül nagynehezen, eős hittel és kitartással kijutottam belőle. Tünetei közé tartozik a felgyorsult szívverés, szorító érzés a mellkasban, légzési nehézség, szédülés, koordinációs problémák, összpontosítási nehézség, pánikszerű rettegés, halálfélelem. Valószínüleg szimpla idegkimerültséged lehetett. Mindenesetre én a kávét semmiképpen nem javaslom, mert pontosan a szívet és az idegrendszert pörgeti fel, miközben a szervezet tartalékait feléli. Ezáltal az amúgy is kimerült szervezet még jobban padlóra kerül, utat nyitva ezzel az idegkimerültség megannyi formájának. Ha több energiára, testi, szellemi frissességre van szükséged, inkább szedjél Ginseng tartalmú gyógynövény-örleményből készült tablettát vagy kapszulát. Ez 100 %-osan természetes, és nincs semmilyen mellékhatása. Én a B-max nevűt szoktam szedni, mivel ez mega dózisú B-vitaminokat tartalmaz, amelyek szintén az idegrendszert erősítik! (És nem utolsó sorban nagyon kedvező az ára!) :)
2013. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választokat.
2013. ápr. 25. 15:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom köszi :)
2013. ápr. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!