Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhetnek szellemek?

Létezhetnek szellemek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, remélem nem őrültem meg. Egyik éjjel felébredtem, mert vmi szellemes dolgot álmodtam, borzasztóan fáztam, közben verejtékeztem, és nagyon féltem. Bekapcsoltam a tv-t, hogy ne féljek. Így nem tudtam elaludni, lekapcsoltam, elhelyezkedtem az ágyban. Egy hang megszólalt, hogy: "ha megkértél volna, én is lekapcsoltam volna." Innentől már nem tudtam aludni. Az eset előtt már nem 1x álmodtam halállal, vagy szellemes dologgal. A családomban 2 haláleset is volt, mind a 2 itthon történt. Valószínű, hogy ezek annyira megviseltek, hogy így jön ki rajtam? Vagy léteznek szellemek, és ez vmi üzenet a szeretteimtől? Csak ezt meg nem tudom elhinni. Totál pszichológusi eset vagyok?
2008. jún. 15. 13:53
1 2
 11/20 anonim válasza:
66%
Szerintem szellemek leteznek ugyanugy mint termeszetfeletti, kulonleges kepessegekkel rendelkezo emberek.Ha valami meghalt atmegy a fenybe vagyis a menyorszagab de ha van valami elintezni valoja a Foldon akkor szellemkent ittragad.Es vannak akik kapcsolatba tudnak lepni a szellemekkel.Ajanlom neked azt a filmet hogy SZellemekkel suttogo.A TV2-on szokott menni.
2008. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
juj azt én is szoktam nézni. és megbátorodtam. már nem félek annyira. ajánlom én is a Szellemekkel Suttogó c. filmet. király maga a film is, meg úgy alapba.
2008. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

én igazából sokáig nem hittem a szellemekben de egy bizonyos eset nagyon megváltoztatta a nézeteimet. egy barátnőm nagynénje látja őket. a srác akivel járt nem hitt neki egészen addig az esetig...

a nő ult a számítógépnél és egyszer csak egy öltönyös ember sétált át a falon és rámosolygott,majd kisétált.a csaj csak ult bambán és sokkosan amíg a barátja haza nem ért.elmesélte neki a történetet és a pasi is ledermedt félelmében mert látta hogy a teljesen felöltöztetett idős szomszédbácsik épp akkor vitte el a halottaskocsi.

2009. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akinek nemrég halt meg egy nagyon közeli családtagja, annak először is részvétem... együtt érzek velük mert nekem a papám(apukám apukája) halt meg 1 éve és nagyon megviselt...sokat álmodtam róla, hangokat képzeltem be magamnak... .De akkor 10 évesen még nem tudtam nagyon felfogni, hogy ő nincs többé.

Szerencsémre nem volt több álmom felőle, nem képzeltem be hangokat és semmi ilyen dolog nem történt velem többé.

Persze azóta is sajnálom, majdnem 2 évvel a halála után, de elfogadtam, hogy ő nincs többé.

Szellemek... szerintem igenis léteznek,mégha nme mindig mutatják magukat.

2009. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ITT A TUDOMÁNYOS BIZONYITÉK



[link]

2009. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
már nem egy ilyen eset történt volt olyan is amikor egy fiatal pár beköltözött egy házba és ott az előző tulajdonos szelleme volt és akárhogyan próbákoztak nem bírták kiűzni a házból ezért elköltöztek és ezért adták el olyn olcsón a házat.a mamám anyukája amikor meghalt és eltemettük még a temetés közben mindenki sírt ordíttott főleg mamám és valahogy felébrett a halálából és dübögött de em hallották mert mindenik sírt s hát megfullatt a sírban közbe meg lerágta a kezéről a bőrt és úgy drült ki hogy felébrett hogy amikor végelett a temetésnek mamámat nem hagyta nyugodni hogy meghalt és érezte hogy felébrett ezért hogy megnyudodjon felnyitották a sírt és látták hogy elvolt fordulva meg minden és nem volt bőr a tennyerén.(a spektrumon szokott menni egy műsor a szellemjárás s ezek valós történetek).
2009. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szerintem tuti, hogy az elhunyt szeretteid köszöntek el vagy valami ilyesmi. :)
2010. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Ha kell még valami írj e-mailt!!!

Vannak érdekes történeteim!

2010. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Barátomék idéztek szellemet.. gyertyával, és mikor előjött a szellem 1 m-es volt a láng!

ez az igazi és meghamisíthatatlan bizonyíték a szellemek létezésére!!!!!! igen vannak szellemek..... de aki nem hisz benne az szerintem nemis fogja őket észlelni!

2011. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Velem is történt ilyen, amikor olyan 4 évvel ezelőtt titokba elkezdtem egy könyvet írni. Nem mondtam, mutattam senkinek. Az egyik nap meghallottam, ahogy a szobában, ahol csak én voltam jelen megszólalt egy ismeretlen férfihang: Mondd el! Ezt több, mint egy hétig kántálta, kezdtem bele bolondulni. Eldöntöttem, megmutatom az irataimat az anyukámnak, aki szinte falja a könyveket. Elolvasta és el volt halva, hogy én ilyan sztorikat írok. Azt mondta, hogy az, ahogyan fogalmazok, kiváló. A történetemnek van eleje és vége. Kiadattam és megírtam még a két folytatását, így lett kész a trilógiám. :D

Ha nincs az a szellem, akkor még mindig a fiókomnak írnék.

Nem kell tőlük félni, óvnak, védenek és segítenek.

2017. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!