Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történhetett olyan, hogy...

Történhetett olyan, hogy egyik napról a másikra butább lettem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy matek szakra járok gimnáziumban és mindig is jó voltam matekból. Mármint mindig is jó volt a logikám, és hamar rá tudtam jönni a feladatok megoldására.

De a múlt héten matek órán egyszerűen képtelen voltam megoldani egyszerű feladatokat is. Most pedig a háziba is olyan feladat megoldására nem jövök rá, amit szerintem simán tudnom kéne. :S


2009. szept. 27. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

talan faradtabb voltal a megszokottnal. en matekbol mindigis hulye voltam, de olyan volt mar, hogy sokaig kellett gondolkoznom egy angol szovegen.

lazits idonkent, meditalj, aztan fuss neki megegyszer. proba cseresznye ;)

2009. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uh, köszi a gyors választ. Hát nem tudom, múlthéten 2 órán is így voltam, meg ugye most is szenvedek a házival.

Mondjuk az igaz, hogy lelkileg nem vagyok most a toppon, de nem tudom, hogy ennek mennyi köze van a matekhoz.

2009. szept. 27. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy sok köze van a lelkiségnek is, nem tudsz úgy koncentrálni. Pihenj egy kicsit, és ne stresszeld magad, ne arra gondolj, hogy múltkor nem ment, mert akkor ez jár a fejedben, és biztosan leblokkol.
2009. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom magam lekötni amerikai focival, hagyom a fenébe az egészet.

Valami olyan érzésem van, mint a regény vége fele a Virágot Algernonnak főszereplőjének.

2009. szept. 27. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Amikor nekem picik voltak a gyerekeim, akkor az egyik kedves barátnőmtől azt hallottam, hogy : ne lepődjek majd meg, de jobb ha előre tudom, hogy a gyerekek hol testileg fejlődnek, hol szellemileg...

Mikor a szervezetüket a tesi fejlődés "köti le", akkor szellemileg nincsenek annyira a csúcson...

Mikor meg szellemileg fejlődnek, akkor a testi fejlődés lassul le...


Ez tényleg így van!... :-)


Már 18 és 19 évesek a gyerekeim, én is állítom, hogy ez így van!


Valószínűleg nálad is most a testi fejlődés gyorsult fel, ezért úgy érzed, hogy az eszed nem vág úgy, mint kellene.


Ezt kiegyenlítheted, ha kicsit besegítesz a szervezetednek +vitaminokkal, táplálékkiegészítőkkel!


Fantasztikus hatású az agyműködésre a SZÓJALECITIN kapszula : mióta ezt adom a gyerekeimnek, azóta látványosan könnyebben tanulnak, játszva memorizálnak verseket, amellett a testi fejlődést is segítik. (Csak jó hatásai ismertek!)


Napi 1200mg-ot vegyél be belőle (többféle ilyen szójalecitin kapható)


[link]


Nagyon jó hatású lehet még a TINI-VITAMIN tabletta, ebben minden szükséges megtalálható, ami a kamaszoknak kell. (Nem a szójalecitin helyett, ha mellette kell szedni!)


[link]

2009. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm, érdekesnek tűnik ez a dolog. Amúgy 18 éves vagyok, ebben a korban még lehet ilyen?
2009. szept. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!