Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Mit csináljak?

Mi lehet a bajom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves kislánykorom óta próbálok öngyilkos lenni. Aztán valahogy mindig megúsztam, senki nem sejt semmit.

Elvileg boldognak kéne lennem, mert szerelmes vagyok, makkegészséges, felvettek az egyetemre, nagyon okos, és csinos lány vagyok, A baráti köröm is megbízható.

Aztán fél éve nagyon erősen próbálkozok öngyilkos lenni, eléggé mély sebeim vannak, de valahogy még sosem sikerült. Meg a barátomra gondolva, nem lehetek ilyen önző.

A hangulatom ingadozó, hol nagy optimista, és jókedvű, hol olyan depressziós, hogy járni sem tudok rendesen.


Ez eddig nem volt gond sose, de mióta már olyan sebeim vannak, amikre nem is emlékszem, azóta zavar, főleg, hogy már nem tudom hosszú ruhákkal takargatni őket. Jelenleg a belső combomon mindkét oldalt, és a bal csuklómon vannak elég csúnya hegek.


Nem félek a haláltól, örülnék ha meghalhatnék, csak ugye a család az itt van, és elég ijesztő, hogy ezere a hegekre egyáltalán nem emlékszek.



2013. máj. 4. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz...

Szólj szüleidnek, hogy mentális problémád van és minél hamarabb vigyenek orvoshoz. A betegség nem szégyen, csak fel kell vállalnod a szeretteid előtt.

2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvoshoz fordulni.
2013. máj. 4. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz. Ha nem mész magadtól, idővel vagy visznek, vagy MÁR nem. Nincs más megoldás, így jobb, ha minél előbb, magadtól mész. Ennél okosabbat itt senki nem tud mondani, de máshol se.
2013. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább MÁR ne vigyenek....:S
2013. máj. 4. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

OSTOBA !

OSTOBAAAA!

El sem tudod képzelni mit él át egy haldokló, azt a kínt amikor a szervezete küzdene az utolsó utáni lélegzetért...

Idejöttél választ várva majd amikor megkaptad elutasítod. Igenis fordulj orvoshoz mert mentális problémákkal küzdesz. Ez nem az életfelfogásod hanem a tünete annak hogy valami nem 100-as nálad.


A szüleidnek egyetlen egy dolga van az életben hogy rád vigyázzanak és neveljenek. Leszel szíves segíteni a munkájukat azzal hogy szólsz nekik, hogy beteg vagy.

2013. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nevelem őket, mondhatni....
2013. máj. 4. 19:47
 7/10 anonim válasza:

4 évesen????????

Ezt nem hiszem el

2013. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Esküszöm, emlékszem, ahogy gyerekként állteam a fiókok előtt a konyhába, és vajazókéssel próbálkoztam hasba szúrni magam, ami természetesen nem ment.
2013. máj. 4. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy élsz azt jelenti, hogy nem is igazán akarsz meghalni, ha tényleg öngyilkos szeretnél lenni akkor már halott lennél. Mi az hogy nem sikerült, vagy megölöd magad vagy sem. -.-" H*lye p*csa.
2013. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én ha ki akarnám nyírni magam nekem biztos hogy sikerülne elsőre
2013. máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!