Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nem találom a...

Mit tegyek, ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Se barátaim, se céljaim, se hobbijaim nincsenek, csak úgy vagyok a világban, soha nem történik velem semmi. Egész nap itthon ülök, gépezek, vagy filmeket nézek, az az egyetlen dolog, ami érdekel. Régen jártam táncolni, zeneiskolába, rajzszakkörre, de mindet utáltam. Olyan rossz látni, hogy a korosztályom nagy része megtalálta azt a dolgot, amit szeret csinálni és érdekli. Tanulni is lusta vagyok egyszerűen, pedig jók a képességeim, de célok és motiváció nélkül nem megy. Legszívesebben meghalnék, de tényleg. Tudom, ez most nagyon önsajnáltatósan hangzik, de így érzem. Teljesen felesleges vagyok. Ehhez hozzátartozik még, hogy semmi önbizalmam nincs, mindenki mellett kisebbségi komplexusom van és állandóan szorongok. Nem tudom, miért lettem ilyen selejtes és hogy törhetnék ki belőle.

17/L


2013. máj. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokszor én is ilyen vagyok.

Melyik megyében laksz?

2013. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

99%-ban egyezünk. 22/F

És messze lakunk egymástól, nehogy véletlen legyen az embernek legalább egy barátja.

2013. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják depressziónak.
2013. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyából én is ilyen vagyok ha megkérdezhetem hol laksz?szívesen megismerkednék veled!
2013. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!