ROOCK kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Néha olyan érzésem van hogy mintha egy másik világba lennék mintha nem élnék vagy mindtha egy álomba lennék ilyen érzésem volt besziva is de már majdnem 4 hónapja hogy nem voltam beszivva és ez néha néha jó ugy hogy felvagyok rá készülve hogy ilyen érzésem lessz de mistanában csak ugy hirtelen előjön ez.

most is feláltam a géptől kimentem wcre vissza jöttem és megint mindtha egy álomvilágba lennék vagy mindtha megakarnák halni vagy nem tudom miez



2013. máj. 7. 19:13
 1/9 anonim válasza:
keves folyadekot ittal
2013. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor érzem ezt,

az igaz,hogy egy nap csak egy pohár vizet iszok,nem tudnák többet...

2013. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de iszok rendessen meg ittam ma 4l vizet+ egy üveg kolát
2013. máj. 7. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Enni eszel rendesen ?
2013. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
őő ha az rendesnek számit hogy reggel 9 kor 2 szenyő egy kakaós csiga 1:30 kor májas valami cucc 3:45 kor meg spagetti ez rendes?
2013. máj. 7. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
háát...nem épp...
2013. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hunbula ***** válasza:
Szerintem túl sok időd van gondolkodni, üresjáraton tartani az agyadat. Régebben nekem is volt ilyen érzésem, de mióta nincs idő ezzel foglalkozni, mert meg kell oldani a valós feladatokat, elmúlt.
2013. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz mostanába nagyon sok idöm van es halálra unom magam de ne tudom elszanni magam semmire semmihez sincs kedvem igazán amihez meg lenne kedvem az meg vay drága vay nincsen hozzá semmi... mostanába mesitálni szoktam az segiteni szokott most talán kiprobálom a tájchit talán eszàlnak a gondolataim errl
2013. máj. 8. 11:18
 9/9 hunbula ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, vagy milyen az élethelyzeted... De egy jó könyv például mindig segít az unalmon :)Nem is kell újonnan megvenni, elmégy könyvtárba és olcsón megúszod :)
2013. máj. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!