Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek kényszerképzetei...

Ha valakinek kényszerképzetei vannak, hogy megölik, akkor milyen orvoshoz kell elvinni? Egy fiatal fiúról van szó.

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez, ha annyira fiatal, akkor gyermekpszichiáterhez.
2013. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Oda kell beutaló a háziorvostól?
2013. máj. 12. 14:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, de a háziorvos biztosan tud rá válaszolni, egy telefon az egész.
2013. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez nem kell háziorvosi beutaló!!
2013. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 12. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy az osztályra menjenek be előzetes egyeztetés után persze!

Nem fog szerintem haragundi az orvos, és ha ad neki egy pár ezer Ft-ot, akkor magánrendelés szerű ellátást kap érte.


Nem járt még a gyermekével gyermekpszichiáternél?

2013. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem jártunk még .... Nem gyerek már, 23 éves ifjú és nem is a sajátom, hanem a páromé. Nem tudjuk, hogy mitől van, az is lehet, hogy drogozik és attól paranoiás, de tagad, azt mondja nem szed semmit de állandóan badarságokat beszél.
2013. máj. 12. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt fizetnétek bárkinek is, nem ártana a háziorvossal beszélni. Ő mégiscsak járatosabb ezekben a dolgokban, mint a mindentudó GYK-s tanácsadó. Mindenesetre azért itt többröl van szó, minthogy több sót tegyek a a babalevesbe, vagy sem.
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a gyanúm, hogy szintetikus drogot szed. Korábban már volt ilyen probléma, akkor is állandóan embereket látott a ház körül, de a fiú tagad, azt mondja fél éve nem szedi.
2013. máj. 12. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki az orvosok ellen van, de valójában nem tudom, hogy mi ennek az oka.

Jómagam is az egészségügyben dolgozom, igaz olyan a szakterületem, ahol nem nagyon megy a "zsebpénz". De az orvos kollégáimnak mindig adok zsebre pénzt. Közalkalmazotti fizetés szerintem nem orvoshoz méltó. Éveket kellett bent rohadnom a campuson, és kapok érte most 149.000Ft-ot havonta nettóban? Ne haragudjanak már, de nekem 16 év volt, mire meglett az onkológiai, általános orvosi, és haematológiai szakvizsgám.

2013. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!