Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ébredek fel magamtól...

Miért ébredek fel magamtól kb. hajnal három felé?

Figyelt kérdés
Teljes felébredésre gondoljatok, tehát nem egy pillanatra és aztán tovább alszunk, hanem három körül felébredek és ébren vagyok.
2009. okt. 1. 04:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ma éppenséggel fél 4kor ébredtem meg :)

Szerintem vagy túl pihent vagy, vagy stresszel, bánt valami.

Próbáld meg kerülni a délutáni alvást, kellj fel és feküdj le mindig egy pontos időben(hétvégén maximum 1-2 órával később), este, közvetlen lefekvés elött szaladj vagy tornássz egy olyan fél óra-órányit,utána egy forró zuhany vagy fürdő(idődtől-kedvedtől függően).Ha még mindig nem vagy fáradt esetleg olvass vagy nézz meg egy filmet, igyál teát az is lenyugtat. Esetleg ha ténylegesen valamin aggódsz tegyél be valami nyugtató zenét(javaslom enigmát)és gondokozz el azon, hogy midnennek van egy pozitiv oldala,és senki sem tökéletes, vagy ha ezek a gondolatok csak felkavarnak akkor gondolj szép emlékekre.(legalábbis én ilyesmiken szoktam elmélkedni). Nekem is az ezeket javasolták, de végül egy hónapig szedtem altatót és hellyrejöttem (természetesen orvos irta ki,egy félév szenvedés után)

Remélem tudtam segiteni :) L/16

2009. okt. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5:30 kor keltem és 7-ig aludhatok,nekem is szokott ilyen lenni,bár én visszatudok aludni,ha nem tv-be kapcs 30p időzités (kikapcsolásra)és nézem aztán alszok!
2009. okt. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!