Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha ilyen kilátásta...

Mit tegyek, ha ilyen kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam, nincsenek barátaim. Ha ismerkedhetnék is valakivel, mindig alsóbbrendűnek érzem magam, alig merek megszólalni. Folyamatosan a múlton rágódok, ugyebár új dolgok nem nagyon történnek velem. A múltban viszont szörnyű dolgokat csináltam, amik minden egyes nap eszembejutnak és bűntudatom van. Nincsenek céljaim, nincs hobbim, pedig szeretnék belekezdeni valamibe, de fogalmam sincs, mi érdekel. Mindig itthon ülök a gép előtt, pedig jó lenne, ha valakivel el tudnék menni erre-arra. A suli is nagyon nyomaszt, folyamatosan szorongok minden miatt.
2013. máj. 12. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? f/l
2013. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanaz vagyok mint te. Lány vagy fiú.? Én fiú vagyok. nekem sincs hobbim sokmindent szeretnék csinálni de én sem tudom hogy igazán mi érdekelne. Meghát a pénzhiány is közrejátszik.
2013. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!