Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ost hogy lehet...

Borderline-ost hogy lehet elviselni? Nagyon kikészit a tesóm.

Figyelt kérdés

A nővérem állandóan undok velem és a szüleinkkel is és fura dolgai vannak.Ezt most nem sorolnám fel de olyan is volt,hogy vagdosta a karját és én találtam meg miközben nyelvvizsgára mentem.Amúgy is én vagyok akivel undokoskodik állandóan.Semmi nem jó amit mondok és mindenért belémköt,mindenért én vagyok a szemét,szerinte úgysem vesznek fel sehova,nem csoda,hogy még nincs barátnőm,mert szemét vagyok,stb.Másnap meg én vagyok a legjobb fej öcsi és kedveseket mond.A kedvem elmegy az élettől mikor igy viselkedik.Pár hete elkezdett végre járni dokihoz és ő azt mondta, hogy borderline személyiségzavara van.Gyógyszert is irtak neki amit apukánk kiváltott de azt kidobta.

Én most fogok felvételizni és remélem, hogy elmegyek koleszba mert szégyen nem szégyen már nagyon kikészültem a tesóm viselkedése miatt.Akinek van ilyen rokona az hogy birja?



2013. máj. 14. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Kitartás.
2013. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kitartás! Ha teheted, menj el koleszba!
2013. máj. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehezen. De gondolj arra,amire mi is szoktunk ez nem rosszindulat nála,sajnos ilyen.Amikor éppen "hülye" hagyd ott,hagy tombolja ki magát.
2013. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem egyszerű, de gondolj ilyenkor arra, hogy ő sem érzi jól magát, sőt! a nővéred beteg, nem szándékosan csinálja ezeket a dolgokat. és a "tisztább" pillanataiban, biztos lehet benne, hogy pokolian érzi magát amiatt, hogy így viselkedik, de ezt valószínűleg soha nem fogja bevallani. és az is nagyon fontos, hogy amiket neked mond, azt SOHA de SOHA NE VEDD MAGADRA! Kitartást!

-egy borderlineos lány

2013. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!