Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet még sikeres és okos?...

Lehet még sikeres és okos? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha valaki kiskorában jó tanuló volt és könnyen tanult (tehát okos), de gimnáziumban lusta volt és lázadó ezért leromlottak a jegyei, nem stimulálta kellőképpen az agyát ellustult az később ha észbekap és elkezdt tanulni lehet ugyan olyan jó é okos mint a kortársai vagy már meg fog látszódni ez a lustaság örökre, és nem tud soha úgy teljesíteni mint kellen?

2013. máj. 14. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Még jobb is lehet, csak gyerünk, hajrá!
2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Általános iskolában egész végig kitütő tanuló voltam, aztán a gimiben semmit nem tanultam, mert egyszerűen nemérdekelt, volt olyan tárgy amiből többször majdnem megbuktam. Az egyetemem otthagytam, aztán 25 évesen kezdtem újra mindent, most ösztöndíjat kapok, pedig nem erőltetem meg magam. Találd meg azt ami érdekel és akkor nem lesz kínlódás a tanulás.
2013. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is, jövőre fogok érettségizni, és szerettem volna továbbtanulni, de a jegyeim miatt nem biztos, hogy fogok. Egy évem van még, és megpróbálok beleadni mindent, én úgy vagyok vele, hogy sosem késő. Itt nem csak arról van szó, hogy mennyire okos valaki, hanem hogy mennyi elszántság van benne (mondjuk ez a kettő úgy 50-50%ban, hiába tehetséges valaki, ha lusta). Tanulni sosem késő.
2013. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!