Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyszeri alkalommal bevesze...

Ha egyszeri alkalommal beveszek egy darab 0,5-ös Frontint, akkor rá szokhatok?

Figyelt kérdés
Másnap lennének elvonási tüneteim? Pánikbeteg, szociális fóbiás vagyok és kipróbálnám, hogy hogyan hat.

2013. máj. 15. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy szemtől nem szoksz rá és elvonási tüneteid sem lesznek. De ha nem muszáj, inkább ne próbáld ki.
2013. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

+1

2013. máj. 15. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
rászokni nem fogsz, de egy szemtől még nem fogsz rájönni, hogy hogy hat. folyamatos szedés kell hozzá.
2013. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez akkor nem olyan mint a rivotril, hogy egyből hat?
2013. máj. 15. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:

egyből hat, én pl jót alszok tőle. de ennyi. viszont én sem pánikbeteg, sem szociofóbiás nem vagyok, csak szeretem néha jól kialudni magam a 3 gyerekem mellett.


De hogy magára a betegségre egy szem nem fog hatni, az ziher.

2013. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg, nem árt a terápia sem a gyógyszer mellé. sőt, jobb is.
2013. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, van aki 0,25 mg tól kiütötte magát, nálam nem ez a cél, csak egyszer kipróbálom milyen vagyok vele társaságban.
2013. máj. 15. 09:29
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki, bajod nem lesz tőle. De meggyógyulni nem fogsz egy szemtől, fogd már fel. Amúgy lehet, hogy te is simán elalszol tőle, cseszheted akkor a társaságot.
2013. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod. Meggyógyítani meg sosem fog, csak lenyugtat vagy elaltat. Azt viszont jól csinálja!
2013. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam.

+

Igazából csak lenyugtatott, de azt jól csinálta, pánikbetegségre jó.


-

Depressziós voltam, ameddig hatott, DE lehet hogy ez csak azért volt, mert körülöttem mindenki kavart valakivel, csak én nem szokás szerint.


Inkább a rivotril.

2013. máj. 19. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!