Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párhuzamosan pszichiáterhez...

Párhuzamosan pszichiáterhez is és pszichológushoz is, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem úgy kellene lennie, hgoy vagy egyikhez, vagy másikhoz jár valaki? Csak mert én két éve iskolapszichológusnál kezdtem, aki elküldött egy pszichiáterhez, mondván, hogy ő hozzám "kevés". Aztán a pszichiáter, akihez jártam adott beutalót a klinikai szakpszichológiára, és ott jártam egy pszichológushoz, aki elküldött egy pszichiáterhez IS, hogy gyógyszert is szedjek közben, így most hetente pszichológushoz és háromhetente pszichiáterhez (csak a gyógyszer miatt) járok. Csak nem értem, hogy hogy lehet ez. Nem furcsa?
2013. máj. 15. 20:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Selejtes, defektes, genetikai hulladék, agybeteg, kattant, nem normális, degenerált, torzszülött

valahogy így

2013. máj. 15. 22:28
 12/23 dani900 ***** válasza:

Miért ezeket írod?

Ez olyan, mintha az autószerelőnek annyit mondanál, hogy rossz az autód...és? mégis mi rossz? Miért vagy selejtes?

2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani, nem akarok kisregényt írni. na mindegy
2013. máj. 15. 22:33
 14/23 dani900 ***** válasza:

Miért nem akarsz?

Amúgy, ha neked mindegy, akkor másnak is, nekem is :/

2013. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ennek fényében Jó éjszakát köszi, hogy írtál!
2013. máj. 15. 22:35
 16/23 dani900 ***** válasza:
Neked is jó éjszakát :)
2013. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
:)
2013. máj. 15. 22:37
 18/23 anonim ***** válasza:
A pszihológus nem írhat fel gyógyszert. A pszihológus nem biztos, hogy képesített pszihoterapeuta. Így bizony, ha szükség van mind2-re, akkor szükség van. Örülj neki, hogy nem csak rápakolt vmi gyógyszerre, mert sok kókler van, aki csak megakar szabadulni az embertől, ad neki vmi bogyót, aztán had menjen. Én a helyedben örülnék!
2013. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
*pszihiáter nem biztos, hogy képesített, ezt akartam írni:P
2013. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :) (de a pszichiáter tényleg csak azt csinálja, hogy felírja, és csókolom :D tulajdonképpen nem is tudom, minek alapján írja fel, mikor az első tallkozás alkalmával is max. 10 percet töltöttem bent. Vicces azért :D)
2013. máj. 16. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!