Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség? Mitől van ez?

Ez milyen betegség? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Már elég régóta érzem ezt...és nem tudom miért,

arról van szó,hogy állandóan úgy érzem én már nem kéne éljek,öreg vagyok,

mindig amikor látok csak egy évvel fiatalabb embert mint én már rögtön rám jön ez és van amikor még sírok is.

Amikor látok kis gyerekeket eszembe jut,hogy én is voltam olyan és fel akartam nőni...

De most már nem,nem akarok egy nappal sem öregebb lenni,nem akarom,hogy teljenek a napok,a hetek,hónapok és évek...

Mitől lehet ez ? Mit tegyek,hogy ne gondoljak állandóan erre ?

Nagyon rossz,hogy állandóan ez jár az eszemben és mintha még utálnám is azokat akik fiatalabbak,akár egy évvel is nálam...



2013. máj. 17. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 22 lehetsz :) ... vénember
2013. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok 22 éves,

és vén"ember" nem lehetek,lány vagyok.

2013. máj. 17. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig most már fel kéne nőnöd, kedves!
2013. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted ?
2013. máj. 17. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Mihez vagy öreg? Esetleg a játszótéren homokozni? Még megteheted. Vagy meséket nézni? Még azt is.

Öreg vagy már, hogy profi kézilabdázó légy? Az lehet. De nem vagy túl fiatal ahhoz, hogy pl. pogácsát süss a gyermekeidnek, márha vannak. Ha nincsenek, akkor gondolom nem vagy még túl öreg ahhoz, hogy csinálj. Ha igen, akkor nem vagy már túl fiatal ahhoz, hogy azt tégy amit szeretnél, mondjuk szarni a világra, és zoknit kötögetni egész nap a fotelben.


Egyes tevékenységekhez lehet már túl öreg vagy, de élni sosem. Tanulj meg élni, élvezni az életet, a létet. Élvezd azt, hogy itt vagy, tapasztalatokat szerezhetsz, stb... Ez nem betegség amiben te vagy, ez csak helytelen hozzá állás az élethez.

2013. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazad van,ezekhez mind nem vagyok öreg,

csak azt nem tudom,hogy miért érzem ezt 14 évesen...

2013. máj. 18. 13:39
 8/9 anonim válasza:

Éljen, nem vagyok egyedül :D Én is így voltam, én is 14 éves vagyok :)

Anyuval átbeszéltem :) Hormonok, hormonok, hormonok :)

Most kezdünk bele az életbe,munkát választunk, építgetni kezdjük az életünket és ettől megijedünk egy kicsit :)Ráadás tinik vagyunk és ilyenkor sok a hullámvölgy.Ez is ilyen :) Ne félj, elmúlik.

A lényeg: ne csinálj hülyeséget!! És megtettem, nem vitt semmivel sem előbbre..

Amúgy meg halgass zenét, lógj a veled egyidős haverokkal, légy szerelmes!Most van az életünk legszebb része, nem szabad ilyen csöppségek miatt elszalasztani :)

2013. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát depressziós már vagyok,de nem ezért :)

Velem egy idős haverjaim nincsenek nagyon,szerelmes meg nem akarok lenni ! Soha!

2013. máj. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!