Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depresszió? Többi lent!

Ez már depresszió? Többi lent!

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Hetek óta nyomott,szomorú a kedvem,ha valamit elroktok sírok, ha valaki rám üvölt sírok. Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejembe. Étvágyam nincs. Nem tudok megbízni senkibe,teljesen magamba vagyok fordulva! 16L
2013. máj. 19. 14:48
 2/8 anonim válasza:
Ez már az.Kérj segítséget szakembertől...
2013. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 16 éves lányok 98,63%-a elsírja magát ha valaki komolyan rájuk üvölt. Ugyanez igaz a hangulatingadozásokra is.

Öngyilkossági gondolatok. Viszonylag sok 16 éves lánykánál előfordul bár nem olyan soknál mint a korábbi hasra ütés szerű szám. Fordulhatsz orvoshoz is akár hogy tuti ne legyél depis, de akár barátkozhatnál is vagy vegyél egy kutyát.

2013. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátkozás nem igen megy..:(
2013. máj. 19. 15:02
 5/8 anonim válasza:

Ha még nem is depresszió, de szerintem a felé haladsz.

Nem szabad a szívedre venni a dolgokat, mert sajnos saját magadat mérgezed vele.

Ha elfogadsz egy tanácsot, szerintem kezdj el nyitni különböző tevékenységek felé, amiben kedvedet leled, esetleg végezz néha-néha önkéntes munkát, melytől "becsesebbnek, értékesebbnek" érezheted magad és másokon is segíthetsz, vagy ha végképp nem tudsz megbirkózni ezzel az érzéssel, beszéld ki magadból, akivel tudod, akarod.

Leginkább szakember, vagy családtag, barát.

Sok sikert. :)

2013. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg ezt valakivel,mond el a problémáid.

Hallgass vidám dalokat,

nézz rajzfilmeket,

meglátod egy idő után jobb lesz :)

2013. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha megállapítják h az vagyok, iskolába kellennem?
2013. máj. 19. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok,

persze,hogy kell menj iskolába,én is depressziós vagyok,

és sok más betegségeim is vannak,de kell menjek.

2013. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!