Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős Szorongás és nem...

Nagyon erős Szorongás és nem mullik?

Figyelt kérdés

Sziasztok , az a problémám hogy barátnőmel szünetett tartunk évek óta van depreszióm és szorongásom, de most ez a bizonytalanság anyira megtámadott és a szorongás se mullik ell, BIciklizik fúttok, Kondi terembe megyek, és nem javul semmit se. Nem tudok lenyugodni. Most is érzem a szorongást, Ma is tekkertam 30 km-ert a biciklivel a szorongás odalent a herébe kellemetlen Bizsergető érzést csinál . Nem tudok mit csinálni , szeddek b6 vitamint Multi vitamint ma is ettem 2 banántott és magnéziumis megy mellé, Xanaxal kb 1 honapja álltam lee! C-vitamint is szeddek! Anyira rossz már legszivesebben megölném magam.

Már gondoltam erre is semmi kedvem ma is sétáltam rengeteget , holnap körbe tekkerem a tisza-tót is . Ma Találkoztam A lányal és mikor megláttam erős szorongás fogott ell.



#c-vitamint magnézium #szorongás nem mullik.
2013. máj. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd tovább a nyugtatódat! Nem most van itt az ideje, hogy leállj róla.
2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szombatig nem beszélünk azt mondta probáljuk ki .. hogy nem találkozunk meg nem beszélünk :S

De nem csak ö váltja ki emberek között se tudok nyugodt lenni :S

2013. máj. 21. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Ez nem játék. Addig is fogalmazd meg magadban a jelenségek sorrendjét, és a tüneteidet. Mennél jobban el tudod mondani, annál jobb lesz a diagnózis. Ehhez már több kell, mint banán, és bicikli...
2013. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Xanaxot szedtem reggel délbe és este , csak volt hogy túl adagoltam :S Szóval akkor Xanax nélkül nem fogok gyógyulni :S

?

2013. máj. 22. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogsz nyugtató nélkül meggyógyulni. Kérd meg valamelyik családtagodat, hogy adagolja neked a nyugtatódat. Szedjél idegre ható B MAX vitamint is. A kerékpározás jó ötlet.
2013. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!