Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki esetleg aki ebben...

Valaki esetleg aki ebben szenved vagy szenvedett? Valami ötlet vagy valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már 2éve pánikbeteg és depressziós vagyok és elég komoly agorafóbiám ..nagyon megkeseríti az életem és ami a legszomorúbb ,hogy nem áll mellettem senki sem,mert azt mondják,hogy csak bebeszélem meg hogy beképzelem magamnak a dolgokat,meg azt hajtják hogy érdekes nekik miért nincs semmi bajuk!?ezt a családom és a párom mondja nem számíthatok rájuk..a betegségemből kifolyólag megszakítottam a barátaimmal a kapcsolatot,mondjuk az nagyon nem zaklat inkább az hogy akik fontosak nekem ök nem segítenek..nem merek utcára menni,nem merek emberek közé menni nagyon félek,hogy rosszul leszek folyamaos halálfélelmem van..Gyógyszert szedtem egy évig de szépen lassan lejöttem róla mert nem akarok gyógyszerfüggő lenni..valami más megoldás nem lenne?valaki esetleg aki ugyanígy van,agorafóbiás és pánikbeteg??Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném..!

Köszi annak aki elolvasta 20/L


2013. máj. 22. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

pszichológus, pszichiáter foglalkozott velem és csoportos foglalkozásokon vettem részt. nekem leginkább, ami segített az a saját magamra fordított idő. én a vadasparkba volta, aminek nincs kórház jellege így nem is érzed magad betegnek. nekem egy hónapot kellett ott töltsek, de utána sokkal jobban voltam és amíg bent voltam megtanultam nagyon sok dolgot kezelni, mert egyszerűen rákényszerülsz, hogy magaddal foglalkozz és segíts magadon. viszont vannak ellenpéldák...voltam olyan kórházba is, ahol betegebben jöttem haza, nyugtatókat kísérleteztek és gyógyszereket, hogy mi hogyan hat rám..., ha azt tapasztalod, hogy ront a helyzeten inkább ne..., de szerintem ezt feltudod mérni ilyen szituba.:)


egyébként, ami nagyon negatív hatással volt rám abban a kórházban az a rossz személyzet és, hogy nem is igazán foglalkoztak külön a betegségemmel. a vadasparkban viszont külön csoportokban foglalkoznak a pszichés eredetű betegekkel. lehet, hogy még 20évesen is felvesznek, mert volt a csoportban olyan, aki idősebb votl és e-mailen keresztül vette fel a kapcsolatot és bejutott.

2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!