Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos legyek? A családom...

Öngyilkos legyek? A családom egy cseppet sem érdeklem.

Figyelt kérdés

Régóta nem látogattam meg őket, eszükbe se jut felhívni, hogy élek-e még.

Munkanélküliként a párom nyakán élek, de ő valószínűleg ki fog dobni. Nem tudok hova menni. Évek óta folyamatosan rossz döntéseket hozok. Már a saját anyám sem érdeklem.

Néhány napja egész reális ötletnek tűnik feladni az egészet. Van olyan, amikor fel kell adni?


2013. máj. 26. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs olyan, hogy fel kell adni. Ha van benned küzdeniakarás, akkor fel kell hogy állj, és harcolnod kell! Fel a fejjel! Ha szeretnéd szívesen beszélgetek veled.
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Nem az, hogy fel kell adni, hanem hogy egyszerűen nem éri meg a dolgot erőltetni. Tényleg sok rossz döntést hoztam, és nem várhatom el, hogy mindent megbocsássanak. Vagy igen? Nem tudom, tényleg nem.

De ha még nekik se kellek, akkor ki másnak kellenék? Ezért dilemmázom. Nem tudom, hogy van-e bennem küzdeni akarás.

2013. máj. 26. 22:13
 3/15 anonim válasza:
Mindenkinél elõfordulnak hullám hegyek és völgyek nehéz rossz pillanatok de nem azon kell törni a fejet hogy éljek e vagy sem hanem azon hogy minden nap másképp gondolkozol és nem ez a megoldás! Azért születtél és azért nõttél fel mert az Istennek dolga van veled!
2013. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tedd vagy ne tedd de ne próbáld
2013. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom h a hozzád hasonló emberek életében van 1 elágazás:vagy foggal-körömmel küzdesz az emberek megbecsüléséért és visszaszerzed a szeretteidet, vagy pedig öngyilkos leszel.nem mondom h ne tedd,mert nem látok bele az életedbe,de azt sose felejtsd el h erre csak 1 lehetőséged van (általában)


ha esetleg úgy érzed h szeretnél beszélni a dolgaidról 1 kívűlállónak,aki nem ismer téged,nem előítéletes,akkor írj privát üzenetet.nem mondom h tudok segíteni(...sőt),de szívesen meghallgatlak.

2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy fel kell adni. Nem tudsz kitörni? Önkéntes munkát vállalni valahol külföldön és új lappal kezdeni? Mindig vannak új lapok. Az ember a szüleiről nem tehet, sokan el vannek idegenedve, hidegülve egymástól.
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az élet kemény, néha maga a lidércnyomás, de magától is végetér, szóval nem kell azt siettetni. Örülj az életnek amíg van, aztán úgyis halott lehetsz az örökkévalóságig, nem túl nagy buli. Ne stresszelj, sok millió ember van a világon nálad rosszabb helyzetben, örülj annak, amid van.
2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez a hullámvölgy évek óta csak mélyül.. igyekszem tartani magamban a lelket, de egyre nehezebb. Amíg a párom legalább többé-kevésbé mellettem állt, addig elviselhetőbb volt, de most azt mondta, hogy nem én leszek az élete párja. Elhagy ő is, mert belefáradt abba, hogy boldogtalan vagyok. Igyekszem boldognak tűnni, de nem megy. Nincs semmi, aminek örülhetnék.
2013. máj. 26. 22:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Semmim nincs. De tényleg semmim. Ha most kirak, nincs hova mennem. Nincs miből ennem. Nem tudok külföldre menni, mert nem tudom miből finanszírozni. Nincsenek eladható ingóságaim, még a laptop árával is tartozom neki, amiről írok. Még egy vacak munkanélküli segélyre se vagyok jogosult. Maximum annak örülhetnék, hogy süt a nap, de ma még az se sütött.
2013. máj. 26. 22:33
 10/15 anonim válasza:
Azért csak nem teszi meg, hogy csak úgy kirak. Keress valami melót, mindegy milyen gány, vállald el, és szerezz egy kis pénzt. Biztos nem dob ki az utcára, de szerintem ha beszélsz a szüleiddel, ők is befogadnának, csak nem enyire érzéketlenek.
2013. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!