Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos legyek? A családom...

Öngyilkos legyek? A családom egy cseppet sem érdeklem.

Figyelt kérdés

Régóta nem látogattam meg őket, eszükbe se jut felhívni, hogy élek-e még.

Munkanélküliként a párom nyakán élek, de ő valószínűleg ki fog dobni. Nem tudok hova menni. Évek óta folyamatosan rossz döntéseket hozok. Már a saját anyám sem érdeklem.

Néhány napja egész reális ötletnek tűnik feladni az egészet. Van olyan, amikor fel kell adni?


2013. máj. 26. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tény, hogy szornyen frusztráló olyannal élni, aki boldogtalan - ezt én is saját tapasztalatból tudom.

Talán most még tehetsz a változásért. Kezdj el kutatni, mi az, ami segíthetne. Én tíz éve így jutottam el egy csoportba, de sokféle módja lehet a dolognak. Akkor huszonnyolc voltam. Ha nem mentem volna, talán ma én sem lennék.

Vedd végig magadban, akár írd le egy papírra, hogy életed külonbozo területein hogy állsz, mit szeretnél, és ehhez mit kell tenned.

Tudom, sok minden lehúz, TÉNYLEG tudom, milyen, ha meg akarunk halni, nagyonis tudom. De valami minimálisat tudunk tenni.

Akarsz egyáltalán boldog lenni? Nehogy azt hidd, hogy erre olyan evidens a válasz.

2013. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látod, megint rossz döntést készülsz hozni…

KÜZDJ! Legyen benned csakazértis!!

2013. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, olyan kedvesek vagytok. Jó kérdés, hogy akarok-e boldog lenni. Egyelőre csak annyit akarok, hogy biztonságban érezzem magam és valaki törődjön velem. Illetve most aludni, mert elkezdett hatni végre az altatóm. Nem adagoltam túl magam, csak mindenképp el szeretnék aludni, mire a párom hazaér.

Kicsit jobb, hogy olvastam a válaszokat. Köszönöm, hogy komolyan válaszoltatok és nem űztetek gúnyt belőlem.

2013. máj. 26. 22:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Fura lesz, nevetségesnek tűnő, de nem az: kezdd el felsorolni, amid van, és megköszönni: látsz, tudsz mozogni, levegőt venni, van fedél a fejed felett, van mit enned... Van társad. Köszönd meg neki, amit kaptál. Kérd meg, hogy segítsen, de aztán hagyd is, hogy megtegye. Előbb-utóbb ráérzel a saját erődre. A legrosszabb, mikor valaki gyilkolássza magát, és elutasítja a segítséget. Fogjatok össze.
2013. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aludj jól. Minden nap esély egy új kezdetre, akárhányszor rontjuk el. Ugyanakkora esély. Legyen szép, reményteli a reggeled.
2013. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!