Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogy bírja FaceBook nélkül?...

Ki hogy bírja FaceBook nélkül? Mennyi időt bírtatok ki nélküle, és mivel töltöttétek az így felszabadult időt?

Figyelt kérdés

Ma megkértem egy barátomat, akiben megbízhatok, hogy változtassa meg a jelszót és e-mail címet a FaceBook fiókomban, majd deaktiválja azt.


Akárhogy is kérem, legalább 30 napig NE árulja el nekem, hogy ne tudjak belépni.


Most olyan felszabadultnak érzem magam.

Mintha hatalmas tehertől szabadultam volna meg.

Remélem, nem nagy visszaesés, depresszió lesz belőle hosszabb távon.


2013. jún. 2. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én jól bírom. Ha belépek, akkor is csak azért, mert már mindenki lusta mailt írni és inkább oda ír. Egyedül ezért van FB-m, tudom nélkülözni, egyáltalán nem izgat.
2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó ha heti 1x vagy két hetente 1x felnézzek..

Mit lehet azon annyit majmolni?

2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én harmadik hete nem használom, egyszerűen be se írom a címét. Az elején nehéz volt megállni, de már szinte alíg hiányzik. Szerencsére rengeteg dolgom van, így van hol felhasználni a felszabadult időt (mondjuk korábban is max 20-30 percet voltam fent, nem kötődtem túlságosan a FBhoz)
2013. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem már néhány éve az az újévi fogadalmam, hogy ebben az évben sem regisztrálok a FB-on. Eddig még sikerült betartanom, szóval simán lehet élni nélküle, nekem egy cseppet sem hiányzik :)
2013. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem az kötött ott le, hogy valóban sokan hajlamosak oda írni az e-mail cím helyett. Továbbá ott vannak fenn chaten ismerősök. Így hiába lépek be gmailre, ott max. munkahelyi e-mail vár, és chaten sincs senki, mert a FB-ot használják helyette.


Viszont ha már FaceBookra beléptem, akkor chateltem, üzeneteket válaszoltam meg, majd a "még megnézem ezt, aztán kilépek" azt jelentette, hogy órákra ott ragadtam...


Viszont így nagyon sok időmet pazaroltam már el szinte a semmire. Még ha csak aludtam volna helyette, az is hasznosabb lett volna.

2013. jún. 2. 22:47
 6/12 lencsefőzelék ***** válasza:
Mióta megszülettem, azóta bírom f@szbúk nélkül. Mi több, a tűzfalamban is ki van tiltva az oldal, hogy még a bụzi like gombok se jöjjenek be.
2013. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egésznap facebookozok kb, most vagyok leszokóban. Az a durva, hogy semmi se történik ,de tényleg.. Én lehet h bátyámat kérem majd meg hogy gépről ne tudjam megnyitni a facebookot, mert mobilomon van fb messenger és annyi bőven elég, de én már mániákus szinten fbzek. És emiatt is lehet valaki levert, rossz kedvű.:|

most egy hétig nem fogok fbozni majd kiderül hogy hogy bírom:D


15/L

2013. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ (15/L)!


Nekem azóta sem hiányzik, mióta kiírtam ezt a kérdést.

Sokkal jobban oda tudok figyelni a körülöttem zajló dolgokra, sokkal jobban haladok a tanulásban és munkában egyaránt. Így jó ideig biztos nem aktiválom újra. Telefonomon meg nincs internet, így még a csevegő rész is kizárt.


Kíváncsi vagyok, Te hogy fogod bírni.


Nekem eddig csak előnyös, hogy nem használom.

Majd írj tapasztalatot, légy szíves! Köszi! :)

2013. jún. 6. 01:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Facebook törölve. :))oké majd írok :)
2013. jún. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 6. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!