Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez? Esetleg kettős...

Normális ez? Esetleg kettős személyiség?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek de nem szeretném ha bolondnak néznétek....

Szval,elég zűrös életem van....veszekedés verekedés zsarólás gúnyolás stb. Ezért elgondolkodtam azon h milyen lenne h ha normális életem lenne...és ez az h "megálmodtam" magamnak egy "tökéletes" életet,és egy merészebb másmilyen személyiséget....azt gondoltam milyen jó lenne ha ilyen lennék....csak az a baj h kezdek is olyan lenni tudatomon kívűl.....tehát olyanokat teszek mint például ami rám nem vall megütöm a másikat a suliban,vagy ilyesmi megbántom valamivel pedig általában velem szokták ezt tenni.És nem is nagyon emlékszem h mit csináltam....és az én "eredeti" személyiségem nem is lett volna ilyenre képes és h a legjobb barátnőmnek is mit vágtam a fejéhez pedig vele semmi gondom,de anyunak is.....és az az ijesztő h elaludtam este 8-kor az ágyamban.És hajnal 2-kor kinn ébredem a fürdőben és körülöttem volt anyám sminkkészlete....anyám pedig meggyanúsít azzal h cigizek pedig nem is így van.....(anyukám dohányzik) és eltűnt neki pár szál cigije,meg a nyújtója.....velem él még öcsém (ő biztos nem bírta elvenni mert nagyon kicsi) és nagymamám ő nem dohányzik!

szval másnap megtalálta az ágyneműtartómban.....hűűű pedig én nem tettem oda semmi ilyesmit!!! Szval,nagyon szeretném tudni h ez micsoda válaszokat szerettettel várom!!


2013. jún. 4. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egészen pontosan mi ez, nem értek hozzá, de azt javaslom, menj orvoshoz minél hamarabb! Akkor kiderül, mi van veled.
2013. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy... éppenséggel azért fontos, mert 14-15 éves korig a gyerekek simán holdkórosak. Ez lehet oka annak, hogy nem ott keltél, ahol lefeküdtél. Ilyen volt velem is. Mondjuk én az ágyamban keltem, de pucéran ébredtem. A pizsama felső a konyhában volt, a nadrág a fürdőszobában. Sok ilyen élménem van, ez elég ijesztő volt. Na szóval, az hogy kitalálsz dolgokat, és beleéled magad, simán egy vágy, amit szretnél, hogy úgy legyen. Pusztán a gondolattól meg tudsz változni. Az okot még én is keresem, mert hasonló cipőben járok én is. Esetleg ha többre jutnál, kérlek írj fejleményt :) köszi
2013. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!