Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Már 5. napja nem...

S. O. S! Már 5. napja nem tudok aludni és nagyon kivagyok! A testem nagyon fáradt de az agyam nem tud kikapcsolni. Mit tegyek? Hogy tudnék elaludni?

Figyelt kérdés
Semmit sem alszok csak bámulom a plafont amikor már majdnem elalszok az is csak felszínes és felébredek fura de alvás helyett csak unatkozom.Próbáltam bárányokat számolgatni , sportolni, nyugtató zenét hallgattam, olvastam unalmas könyvet alvás előtt és orvos írt fel egy enyhe altatót attól csak hányingerem lett de nem aludtam el. Már nagyon szeretnék aludni !Valaki valami tippet ,hogy tudnék aludni?És mással is volt már ilyen ?
2013. jún. 6. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért ajánlják a feszültségoldókat(pl.Xanax) ilyenkor,mert gyakori,h az alvásproblémák feszültségtől vannak. Ez nem azonos az idegességgel.
2013. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha sokat mozogsz,akkor valószínűleg könnyebben fog menni az alvás,de amennyiben nem válik semmi be,írass ki nyugodtan rendes altató szert, stilnox,seduxen!
2016. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sanyika7777 válasza:
Segítettek nekkem 22 éves vagyok és 4 napja nem alszol semmitsem hiába akkarok akkor se alszok el
2018. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 HerZ123 válasza:
100%
Második napja hogy nem alszom. A tüneteim: Lassabb mozgáskoordináció, lassab időérzék, fáradékony vagyok de mégsem, kissebb halucinációk, jelenleg mindent kicsinek látok. Az agyam csak a szoba egy részére tud koncentrálni, az íróasztalra a szőnyegre amit taposok és amik az íróasztalon vannak, szinte mintha ennyiből állna a szoba, érdekes hogy tudatom alatt van hogy jobb oldalról és bal oldalról is van mellettem egy egy szekrény ám mégsincs. Magam önakaratomból teszem ezt és szimpla emberi kíváncsiságból. Aki nem önszántából szenved ebben a következőt tudom ajánlani: Legyen egy hűvös szobában betakarózva és egy klímával fujtassa magára a meleg levegőt. Köztudat, ha az emberi testre lágy hő érkezik fáradékonyságában, sok a mihamarabbi elalvás esélye.
2018. aug. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 HerZ123 válasza:
Mégvalami: emlékezetkiesés.
2018. aug. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azóta tudsz?
2022. okt. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sikerült?
jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!