Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? (fennáll a gyanú, hogy border vagyok)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, ráfoghatnám, hogy kamaszkori szélsöséges viselkedés, de ez már sokkal durvább. Rendszeresen török-zúzok, sokat hisztizek, egyszer

csak elpattan valami, és... máris kész a baj, kiabálok, csapkodok (pl

falhoz vágom a vázát, addig verem az asztalt ameddig meg nem reped, stb...), rengeteget vagdosom magam. Egyik percben boldog vagyok, nevetek, a másikban pedig már a földre kucorodva sírok, és úgy érzem,

mintha folytogatna valami belülröl...a harmadikban már teljesen üres vagyok, mint egy üreges test, végtelen pusztasággal önnönmagamban, lélek nélkül... Szeretni sem tudok rendesen, nem tudom, mit érzek, annyira képlékeny minden, mintha álomvilágban élnék, ha tükörbe nézek, nem tudom, ki ez a lány... Kötödöm emberekhez, de egyben gyülölöm is öket, és saját magamat is...

Az osztálytársaim észrevették a vágásokat, és elküldtek a

sulipszichológushoz, és ö mondta a BDPgyanút. Az lenne a kérdésem, mivel a diagnózishoz fiatal vagyok, mit lehet ezzel csinálni? Elmúlik valaha?



2013. jún. 13. 08:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Próbálom, de ez a földi pokol... soha nem tudom, mi fog történni, mit teszek, milyen lesz a hangulatom 5perc múlva.
2013. júl. 29. 13:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Keress egy jó pszichológust!!!

Egyedül nem nagyon fog menni,h túl legyél rajta. A Borderline az egyik legnehezebben kezelhető személyiségzavar.

2013. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!