Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűnös vagyok? 13/L (Kérdésed...

Bűnös vagyok? 13/L (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés

Úgy érzem megöltem édesapámat. Apu hátsófalú szívinfarktusban hunyt el, hirtelen. Reggel fájt a hasa és ebédkor gyorsan végeztem és bementem a szobájába. Feküdt az ágyon és kinyögte, hogy fáj, közben szorította a párnát. Én elfordultam mert nem tudtam mit akar ezzel és bejött anyu és visszafordultam apuhoz és akkor már nem volt magánál.Anyu hívta a mentőket és én meg elkezdtem zokogni, mert éreztem, hogy apunak ez volt az utolsó szava és aztán utoljára megnéztem. Kék volt az arca és rángatózott. Kiszaladtam a hátsóudvarba és 1,5 órán át ott sírdogáltam mit sem sejtve, hogy a mentősök csak 45 percen belül érkeztek meg, mert ebédeltek epilepsziagyanúval(apunak soha nem volt epilepsziája és tudtom szerint az gyermekkorban jelentkezik). Azt mondták, hogy nincs a városban defibrillátor közben van 2-is és a szomszéd lélegeztette aput mert nem kapott levegőt. Én is tudtam volna, mert részt vettem egy elsősegély nyújtó kiselőadáson. Nem tudtam mit csinálnak vele. Megöltem aput? Én miattam halt meg? Ontsam ki saját életemet, mert ezt érdemlem? Szerintetek bűnös vagyok?


Hasznos, célratörő, értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 20. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

"Hasznos, célratörő, értelmes válaszokat"


Halott apa esetén milyen hasznos, és célratörő választ vársz?

2013. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok az "és" a szövegben, de csak felületesen olvastam el. Kb ennyi. (:
2013. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
83%
Ha ez igaz, egyáltalán nem vagy hibás, rengetegen reagálnának így, főleg 13 évesen. Nem tudtál volna semmit sem tenni, ne rágd ezen magad. Beszélgess róla anyukáddal, ő tudna igazán hasznos dolgokat mondani..
2013. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy bűnös nem ölted meg
2013. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

7-es 8-es kommentelő nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Akkor ezek szerint nem vagyok az.. Ment a zöld pipa nektek.

A többiekről már leírtam a véleményemet..

2013. jún. 21. 11:33
 6/22 A kérdező kommentje:

Ezeket vártam a hasznos és a célratörő szavaknál:

hasznos: eldöntse, hogy bűnös vagyok vagy nem

célratörő: ne írja azt, hogy kamu, túl sok az és stb vagyis

az én kérdésem megválaszolását tűzze ki célul és ne az ő haszontalan vágyait.

Ha rosszul értelmeztem a szavakat akkor én vagyok a hibás.

2013. jún. 21. 11:37
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Te nem csináltál semmi rosszat. Semmi közöd a halálához. Eszedbe ne jusson megölni magadat, hisz édesanyádnak nagy szüksége van rád.



Amúgy meg azok, akik kételkednek abban, hogy a kérdés igaz-e. Honnan veszitek hogy nem? Nem egy "szeretkeztem egy aliennel, bajom lehet belőle?" típusú kérdés volt, amiből süt az, hogy kamu és unatkozik az illető.

Annyira utálom ezt, hogy lehet, hogy az emberek tényleg támogatásért fordulnak ide, mert hogy a környezetükben ezt nem kapják meg, vagy nem merik kimondani, és egy potenciális öngyilkosjelöltnek simán megírják az emberek, hogy "akkor öld meg magad, ha meg akarsz halni" stb. Mintha teljes képtelenség lenne, hogy valaki ezt az oldalt célszerűen használja fel, nem pedig viccelődésből...

2013. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm szépen a válaszodat!

Egyre népszerűbb ez a GYIK és ezzel egyre rosszabb lesz.. Egyre több a hülye.:/

2013. jún. 21. 13:42
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

Találjál már ki egy jobb storyt..

Ez nagyon rossz.

2013. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
A fogalmazásod eléggé gyatra. Nem időrendben írtad meg az eseményeket, és belekevertél eléggé valószerűtlen dolgokat. Rossz, nem odaillő szavakat használtál. Ez mindösszesen érezteti azt az eredményt, hogy nem valós eseményt írtál meg.
2013. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!