Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már nem normális, ugye?...

Ez már nem normális, ugye? (félek az emberektől)

Figyelt kérdés
Szóval azóta félek az emberektől mióta befejeztem egy tanfolyamot lassan 1 éve. Az a tanfolyam egy kész rémálom volt,mindenki engem piszkált mert hogy csendes vagyok nem szólok hozzá dolgokhoz.Lehet h ez így gyerekes de nekem nagyon nagyon rossz volt.Tudni kell h tőlem 10-20 évvel idősebb,családos anyákkal jártam a tanfolyamra. És hát igen teljesen a lelkembe tiportak.Azóta nagyon félek az emberektől,nem merek senkivel kapcsolatot létesíteni mert félek a reakciójuktól,h ők is piszkálni fonak amiért csendes vagyok és visszahúzódó.21/L
2013. jún. 20. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Hat tényleg iszonyat érzékeny lehetsz, ha ez ennyire megviselt. Felejtsd el az egészet. Ne foglalkozz annyit másokkal, kit érdekel mit gondolnak??? Sokszor tul sokat törődünk olyan emberekkel akiket soha többe nem is látunk vagy csak rövid ideig ( lsd tanfolyam). Ez nehéz, én is olyan vagyok, mint te...de igyekszem tudatosan "önzőbb" lenni.
2013. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan én ugyanígy vagyok. Én is 21éves vagyok és félek az emberektől és a reakciójuktól. Nincsenek barátaim(vagyis vannak, de csak fb-on meg az iskolai társak) de egyszerűen nem is tudom, félek a reakciójuktól meg hogy furának tartanak stb. Én is rettentően csöndes vagyok, régen annyira féltem, hogy nem is mertem felelni a társaim elött, inkább kértem az egyest. Én is 21 vagyok és tudom, hogy nagyon gyerekes de nem merek változtatni rajta.
2013. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!