Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoszthatom veletek a történe...

Megoszthatom veletek a történetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném, hogyha ez minél több emberhez eljutna: [link] , pusztán jó érzés, ha látják, min mentem keresztül.

2013. júl. 7. 14:51
 1/7 anonim válasza:
Jó olvasmányos a történeted, azt meg kell hagyni. Amiket leírtál, az tiszta sor. Látom benne az ok-okozati összefüggéseket, de egy dologra azért mégis kíváncsi lennék. Miért ,,bünteted" magad?
2013. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, hogy megérdemlem :(
2013. júl. 7. 16:19
 3/7 anonim válasza:
75%
Én nem így gondolom. Elég sok kudarc ért már téged, nem túl racionális dolog, ha még magadnak is fájdalmat okozol. Különben is, semmivel sem hoztál több rossz döntést az életedben (legalábbis amit az írásod alapján megtudtam), mint más! Csak a többiek nem beszélnek róla. A pszichológiatanárom azzal engedett el utolsó vizsgámon, hogy ,,mindenkinek meg van a maga keresztje". Egyébként azzal van valami célod, hogy megosztod a történeted?
2013. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó érzés, hogy megoszthatom :)
2013. júl. 7. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
kaphatok röviditett verziót?
2013. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Írhatok neked privátba ? Szeretnék tanácsot kérni. Ha lehet.
2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hajrá, légy erős! :)
2013. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!