Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért aggódhatok néha az...

Miért aggódhatok néha az éjszaka miatt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, mivel haverjaim nincsenek, a nyári szünetem eléggé unalmas. Egymagam kell eltöltenem az időmet, de elég gyakran unatkozok (pl. ma este is de kegyetlenül) és ilyenkor eszembe jutnak mindenféle gondolatok. Időnként az van ilyen napokon délután, este, hogy mindenféle aggódalom van bennem az éjszaka iránt, hogy mi van ha rosszul leszek éjjel, mi van ha nem tudok majd jól aludni és csak szenvedek, meg ilyesmi. Miért jöhetnek elő bennem ilyen kellemetlen gondolatok, alaptalan aggodalmak, és mit tegyek ellenük?

De ez csak akkor van, ha egyedül vagyok este és nincs semmi ami lekössön, tv-ben se semmi jó műsor.


2013. júl. 9. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel foglalkozol? Tanulsz esetleg?


Az idő szerintem megfizethetetlen kincs. Keményen kell dolgozni, hogy ne legyen esélyes megbánni később.

Ha láttad ezt az üzenetet, akkor írj privátban!

2013. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én problémám is nagyon hasonló volt csak én testi tüneteket is produkáltam annyira rágörcsöltem. Kiderült h pánikbeteg vagyok és depressziós, erre szedek nyugtatót és kedélyjavítót. Azóta már csak ritkán vannak ilyen gondolataim. Remélem segítettem
2013. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!